استند

استندهای نوین تندیس

شرکت نوین تندیس با بهره‌گیری از دانش و متدهای مدرن طراحی، در زمینه خلق تندیس‌های ارزشمند و ماندگار فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تکنولوژی‌های به‌روز، محصولاتی چون تندیس، لوح تقدیر، بج سینه، مدال، شیلد و استندهای محصول را طراحی و تولید می‌کند. نوین تندیس با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و با ارائه مشاوره‌های تخصصی، به خلق آثاری می‌پردازد که نه تنها نمادی از دستاوردها و شایستگی‌ها هستند، بلکه به عنوان یک اثر هنری با ارزش نیز شناخته می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه سفارشات، می‌توانید به وب‌سایت شرکت مراجعه کنید.

– طراحی خلاقانه و مدرن
– استفاده از متریال با کیفیت و متنوع
– امکان ساخت در اشکال و اندازه‌های مختلف
– تجلی ایده‌ها و ارزش‌های فرهنگی و اجتماعی
– فرآیند تولید چند مرحله‌ای از ایده‌پردازی تا اجرای نهایی
– ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی و ساخت تندیس
– تولید تندیس‌های منحصربه‌فرد با قیمت مناسب.

به هر نوع وسیله ای که برای نگهداری محصول و نمایش آن به کار برده می‌شود استند می گویند.

انواع استند برای نمایش و ارایه محصولات استفاده می شوند و دارای تبلیغات برند آن مجموعه محصولات می باشند. از استند‌ها بیشتر  برای ارایه محصولات خوراکی، آرایشی، بهداشتی و لوازم التحریر استفاده می شود.

استند ها در انواع آرشیپل، استند رومیزی، ایستاده، دیواری، استند نمونه محصول، پودیوم و غیره عرضه می شوند.

معمولا چارچوب اصلی استند از ام دی اف یا فلز ساخته می شود و برای جلوه و نما با انواع پلکسی گلاس و برچسب های چاپ شده تزیین می شود. در انواع رومیزی و کوچکتر هم با پلکسی گلاس ساخته می‌شود.

استند ها در انواع و کاربردهای مختلف و متریال متفاوت ساخته می شوند و برای قیمت گذاری می بایست تمام جزییات آن پس از طراحی مشخص و براساس تعداد و متریال، قیمت آن محاسبه گردد.

ثبت سفارش

به منظور خرید و ثبت سفارش می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

همه جا در کنار شما

برخی از مشتریان نوین تندیس