آرم سینه

آرم سینه

آرم سینه دیگه چیه؟

از اسمش پیداست که از اون تازه کاراست. نه بابا شوخی کردم.

این رو بدونین که کمتر کسی از این نام استفاده میکنه، اما هستن که استفاده میکنن. پس ما برای نامش ارزش قائلیم و در این رابطه مقاله‌ای رو با این عنوان مینوسیم و امیدواریم که برای شما مفید باشد.

آرم سینه واژه ای است جذاب اما کم کاربرد. چرا که نامش، هم خانواده بج سینه، اتیکت سینه است. خیلی ها ترجیح میدن از این نام استفاده کنند، خیلی‌ها هم نه، ترجیح می‌دهند از نام دیگر اون برای کارهای خود استفاده کنند.

متریال به کار رفته در آرم سینه چیهاست؟

متریال آرم سینه میتونه:

  1. چوبی
  2. برنجی
  3. سربی
  4. پارچه‌ای
  5. پلگسی پلاس
  6. چرمی(مصنوعی و طبیعی) و … باشه.

آرم سینه مانند بج سینه از هر متریالی قابل ساخت است. پارچه دم دستتون گرفته تا چوب درختان و فلز استخراج شده از دل طبیعت. پس باید قدر همچین چیزی رو بدونیم چون که متریال اون با زحمت زیاد، برای ما متریال خوب میشه و ساخته میشه. آرم سینه رو خیلی استفاده میکنند و خیلی‌ها هم نه. این نامبردن نام ها بیشتر براساس عادت صحبت‌های ما در روز است.

آرم سینه بیشتر برای نشان دادن آرم و علائم نظامی کاربرد دارد و کسایی که با نظام سر و کار دارند از این نام بیشتر استفاده می‌کنند تا افراد عادی.

البته به کار بردن این نام هم باز سلیقه‌ای است و هم برای خیلی‌ها حکم ناموس رو دارد.

آرم سینه با هر متریالی که ساخته میشه قابل استفاده برای ادارات، مجموعه‌های خصوصی و… با هر متریالی که ساخته می‌شود برای تمامی قسمتهای مختلف که ارباب رجوع در ان رفت و آمد دارد، جذاب است و نشان دهنده برند هر مجموعه‌ای است.

آرم سینه رو کجای دلم بذارم؟

آرم سینه رو نیاز نیست جای سختی قرار بدی و به دلت بچسبونی. فقط کافیه بعد از طی شدن مراحل آماده سازی اون رو بر روی لباس خودتون نصب کنین و هر موقع هم که نخواستی از لباس خودت جدا کنی و جای مناسبی قرار بدی که هم گم نشه و هم خراب نشه. جسارت نباشه سعی کنیم در این مورد شلختگی و کنار بذاریم و به فکر مراقبت و هزینه ای که بابت این سفارش کردیم، باشیم.

آرم سینه رو چطوری نگهداری کنیم؟

فقط کافیه درون جعبه‌ای که برای نگهداری آرم سینه مناسب است بذارید. بهتره بعد از استفاده، آرم رو از لباس خودتون جدا کنید و اون رو در حالت شست و شو مانند لباس خود قرار ندید.

آرم سینه رو کجا سفارش بدم؟

سفارش آرم رو هر کسی ممکن است قبول کند اما دقت داشته باشید که در انتخا خود اشتباه نکنید. این روزا همه میگن کار بلد هستن، ولی در واقع این طور نیست. کسی که خاک تجربه‌ای را میخورد کم است. پس به هر مجموعه‌ای برای کار خود، اعتماد نکنید.

ما به شم میگوئیم جسجو کنید و در آخر به سایت ما که نوین تندیس است، سر بزنید. ادعا نداریم اما در کار خود بلدیم که از پس سفارش کار شما بربیایم.