سنجاق سینه

سنجاق سینه

سنجاق سینه دوستا بخونن

سنجاق سینه از مواردی است که بیشتر مورد توجه خانم‌هاست. البته خانمهایی که دوست دارند نسبت به بقیه متفاوت باشند و بهتر سلیقه خودشون رو به بقیه نشون بدن.

سنجاق سینه از چه متریالی ساخته میشه؟

  • متریال طلا
  • متریال نقره
  • متریال برنز

سنجاق سینه با متریال طلا:

بسیار گران قیمت است و از ارزش بالایی برخوردار است. طلا از نامش پیداست که هرگز رنگ نمی‌بازد و در جنس خود بی نظیر است؛ چرا که هم از جنس طلاست، هم به رنگ طلاست و هم ارج بیشتری نسبت به متریال‌های دیگر دارد. در زمان قدیم بیشتر اشراف زادگان از آن‌ها استفاده می‌کردند، اما امروزه از هر طبقه‌ای که باشی، میتونی سنجاق سینه از جنس طلا داشته باشی. این مورد برای کسایی که به زرق و برق اهمیت بیشتری می‌دهند بسیار مناسب است. تازه اگر آب بخورد و یا با لباستان در لباسشویی باشد، هیچ اتفاقی در مورد رنگ برای آن نمی‌افتد.

سنجاق سینه با متریال نقره:

از لحاظ قیمتی نقره بعد از طلا است. متریالی که رنگ زیبایی دارد و محال است که کسی از این رنگ خوشش نیاید. رنگی که ته مایه‌ای از رنگ خاکستری دارد. رنگ خنثی ای که همه پسند است. تمامی طبقات جامعه می‌تونن برای خود نمونه‌ای در صندوق جواهرات خود داشته باشند چرا که هم قیمت مناسب است و هم برای همگان جذاب. اما تفاوتش با طلا در این است که اگر استفاده نشود کمی رنگ می‌بازد، این یعنی این که باید به او توجه بیشتری شود تا رنگ خود را از دست ندهد و همیشه در کنار شما باشد.

سنجاق سینه با متریال برنز:

رسیدیم به متریالی که کاملا هنرمند پسند است. نه اینکه فقط هنرمندان دوست داشته باشند، نه، مختص همه‌ی افراد است اما 90% هنرمندان برای انتخاب آن کوتاهی نمی‌کنند. چون متریال آن، رنگش چیزی مابین طلا و نقره است و حس نوستالژی را در زمان القا می‌کند. گذشته‌ای نه چندان دور را بازگو می‌کند که بیشتر افراد این حس رو دوست دارند و برای داشتن این حس، زمین و زمان رو به هم می‌دوزند. نکته‌ای که او را متمایز می‌کند با متریال طلا و یا نقره، رنگش است که بسیار خاص پسند است. اما ضعفی که دارد در این است که زود رنگ می‌بازد و کمی کدر می شود. اما نگران نباشید کاملا با استفاده جان دوباره می‌گیرد. سعی می‌کند که کمتر آسیب پذیر باشد اما یه کم غیر ممکن خواهد بود چرا که متریال آن کمی آسیب پذیر است. منظورمان از این آسیب‌پذیری این نیست که نباید استفاده کرد، نه، چرا که باید استفاده کرد اما با مراقبت. جای مخصوصی داشته باشد و در کنار متریال‌های دیگه نباشد.

در قدیم سنجاق سینه را کسانی که خانوم خونه بودن و یا خانوم‌هایی که مسن بودن اما اشراف زادگی تو خونشون بود. اما در زمان حال، از کودک و نوجوان گرفته تا خانومهای پا به سن گذاشته در هر قشری از جامعه از آن استفاده می‌کنند چرا که هم زیباست و هم لباس رو زیباتر از چیزی که هست می‌کند.

چه مدل سنجاق‌ سینه‌ ای رو انتخاب کنیم؟

بستگی به سلیقه‌ی شما داره و بس. چرا که خیلی از افراد ساده می‌پسندند و خیلی از افراد جینگیل مستون.

شما سلیقتون چه مدلیه؟ ساده پسندین یا شلوغ پسند؟

سنجاق سینه چه قیمتی انتخاب کنیم؟

شما برای خود محاسبه کنید که چقدر بودجه برای خرید همچین چیزی میتونین در نظر بگیرین، اگر نظر ما در این مقاله رو بخواید بدونید، بهتره که اگر دوست دارید لاکچری باشه و فقط ی مدل خاص از اون داشته باشین و مبلغ خوبی میتونین بابت اون پرداخت کنید، متریال طلا رو انتخاب کنید ولی اگر دوست دارید با هر لباس یه مدل داشته باشین، می‌تونین از متریال برنز یا نقره استفاده کنید چرا که اگر گم شود و یا به هر دلیلی آسیب ببیند، قابل جبران باشد و به محض اتفاق افتادن این حوادث، جایگزینی راحتی نسبت به متریال دیگه داشته باشد.

برای سفارش سنجاق سینه چیکار کنیم؟

بهتره که از سایت‌های معتبر و سایت‌هایی که رزومه خوبی دارند دیدن کنین و با مقایسه سایتهای مختلف، بهترین انتخاب رو داشته باشین. ما به شما سایت نوین تندیس  رو پیشنهاد می‌کنیم، چرا که هم با تجربه هستن و هم از پس اینجور سفارشات برمیان. تست کنین و مطمئن باشین که با نتیجه‌ی خوبی رو به رو می‌شین.