نشان سینه

نشان سینه

نشان سینه رو بهتر بشناسیم…

نشان سینه از مواردی است که برند و هویت یک شخص یا مجموعه را در بر می‌گیرد. بر روی پیراهن یا کت  آقایون و یا بر روی لباس سازمانی بانوان، وصل می‌شود و همانطور که از نامش پیداست نشانی برای نشان دادن برند یک مجموعه است.

نام‌های دیگری که به جای نشان سینه میشه از اونها استفاده کرد شامل:

  • بج سینه
  • آرم سینه
  • گل سینه
  • پلاک سینه
  • سنجاق سینه

نشان سینه از جنس فلز است و از دو نوع فلز برای ساخت آن استفاده می‌شود:

  • نشان سینه سربی
  • نشان سینه برنجی

نشان سینه سربی:

کمتر سفارش داده میشود. چون کمی نامرغوب است و حس لاکچری بودن نشان رو ندارد. طرح با ظرافت کمتری از آب در می‌آید. نا گفته نمونه که طرفداران خاص خودش رو داره اما کمتر از بج سینه برنجی.

نشان سینه برنجی:

از قالب گیری تمیزی برخورداره. این قالب گیری دقیق و با کمترین خطایی صورت می‌گیره و طرح را عینا مثل خود طرح درمی‌آورد. رنگ طلایی سلطنتی جذابی دارد و با تمیز کردنش، اونم با دستمال تنضیف از خود براقیتی به نمایش می‌گذارد که همه را مجذوب خود می‌کند. اگر میخواهید کارتان زیبا و بیشتر به چشم همگان بیاید از این نوع فلز برای ساخت نشان سینه خود استفاده کنید.

روش نگهداری نشان سینه:

نشان سینه جا میخواد و یه دستمال بدون چربی و گرد و خاک. با دستمال یه کم بکشی همچین برق میفته که فکر میکنی املا از طلا ساخته شده.

آسیب پذیری کمتری نسبت به دیگر متریال‌ها دارد، اما مراقب خط و خش باشید، چرا که با این طرف و اون طرف انداختنش بیشتر باعث آسیب دیدن نشان سینه خود می‌شوید. بنابراین سعی کنین بعد از استفاده اون رو در یک محیط مناسب و بدون تحرک بگذارید و دوباره برای استفاد مجدد آن را از جای تعیین شده بردارید و مورد استفاده قرر بدید.

امکان تغییر رنگ در هر دو فلز وجود دارد؟

هر دو فلز از نظر کیفیت عالی هست، چرا که با توجه به هزینه‌ای که می‌کنید بهترین کیفیت موجود در بازار رو تهیه می‌کنین .سالها این محصول برای شما قابل استفاده است به شرط اینکه نگه‌داری لازم از محصول رو به عمل بیاورید. با آب نباید مستقیم شسته شود. برای تمیز کردن آن بهتر است کمی الکل به دستمال آغشته کنید و  نشان خود را تمیز کنید.  از تیشو هم برای تمیز کاری میشه استفاده کرد به شرطی که پرز کم دهد و کار را با پرز زیاد خراب نکند. لطفا با احتیاط این کار رو انجام بدید.

نشان سینه چند روزه آماده می‌شود؟

همه‌ی اینا بستگی به این دارد که تعداد مد نظر برای شما چند تا است. اگر زیاد باشد زمان بشتری میبرد. نهایت یک الی دو هفته. بسته به افرادی که کار رو برای شما انجام می‌دهد دارند. اگر تجربه داشته باشند و بلد کار باشند کار رو سریع‌تر انجام داده و به دستتون میرسونند.

زمان، سفارش گیرنده و تعداد محصول در آماده سازی نشان سینه بسیار مهم است و با توجه به این سه موارد آماده سازی این محصولات طول میکشد.

برای سفارش نشان سینه باید چیکار کرد؟

برای سفارش نشان سینه باید به سایت نوین تندیس سر بزنید و با توجه به تجربه کاری بالایی که دارند، سوالات خود در مورد محصول از کارشناسان بپرسید و سفارش خود را پس از توضیحات ثبت کنید.