لوح تندیس

لوح تندیس

لوح تندیس چیست؟

ما در مورد نوعی از تندیس با کاربرد خاص صحبت خواهیم کرد. در مورد تندیس جایزه یا تندیس جشنواره که معمولا در پایان مراسم و رویدادها به افراد و یا شرکت های برگزیده اهدا می گردد.

در مواردی هم تندیس ها برای تقدیر از نمایندگان فروش شرکت های بزرگ و یا نمادی از برتری آن شخص یا شرکت برای اعتبار بالاتر نسبت به رقبا اهدا می گردد.

ما در نوین تندیس هدایای تشریفاتی تولید می کنیم محصولاتی مانند تندیس، لوح تقدیر، بج و نشان سینه، صندوق پیشنهادات و انتقادات که معمولا در مراسمی با تشریفات به اشخاص داده می شود.

لوح تندیس صفادشت

کمی هم در مورد لوح تقدیر یا لوح یادبود صحبت کنیم. لوح تقدیر هم مانند تندیس در مراسم به اشخاص اهدا می شود و تفاوت آن با تندیس در این است که جای بیشتری برای درج متن اختصاصی دارد اما نمی توان مانند تندیس به اشکال مختلف آن را اجرا کرد و تنها به صورت لوح جعبه ای یا لوح کتابی ساخته می شود. اما ما یک محصول جدید را به شما معرفی می کنیم که ترکیبی از تندیس و لوح تقدیر است و آن لوح تندیس است.

ما تاکنون طرح های مختلفی از این محصول را طراحی و اجرا کرده ایم اما کلیت این محصول مانند تندیس به صورت ایستا و پایه دار است و قسمتی از آن صفحه ای تخت است که می توان لوگو و یک متن سپاس طولانی را بر روی آن حک یا چاپ کرد همچنین برای آنها جعبه های مخصوص از جنس چوب با روکش مخمل ساخته ایم که محصول درون آن جای می گیرد و مانند لوح جعبه ای اهدا می شود.

تندیس آدم و حوا

لوح تندیس از چه موادی ساخته می شود؟

  • لوح تندیس‌های ساخته شده توسط نوین تندیس معمولا از ترکیب موادی مانند پلکسی گلاس، چوب، ام دی اف و فلز می باشد که با استفاده از لیزر و ابزار پرداخت آماده شده و بر روی آن ها متن مورد نظر حکاکی یا چاپ می گردد.
  • گاهی برای پلاک متن از ورق برنج یا استیل که به روش اسید کاری و دستی آماده می گردد استفاده می شود و گاهی از ورق های لمینیت یا اصطلاحا مولتی استایل که امکان حک و برش لیزر و چاپ را دارد استفاده می شود.
  • البته عرض کنم که در ورق فلزی حداقل یک هفته برای ساخت آن زمان لازم است اما ورق های لمینیت حتی در عرض یک روز هم آماده می شوند. هر کدام از این پلاک ها طرفداران خود را دارند و می توان در ساخت این محصول از آنها استفاده کرد.

تندیس اتاق فرار-مجموعه راز گشا

لوح تندیس چه کاربردی دارد؟

همانطور که گفته شد بسیاری از مزایای تندیس به علاوه، مزیت بزرگ لوح تقدیر را دارد که آن هم امکان نوشتن متن طولانی است.

متن آنها معمولا با مضمون تقدیر و تشکر از فرد یا شرکتی می باشد که این هدیه را دریافت می کند البته به علاوه نام و علت کسب این جایزه و همچنین امضای اهدا کننده آن را شامل می شود.

در بسیاری از موارد لوگوی رویداد یا شرکت اهدا کننده در بالا قرار می گیرد و گاهی نیز از تصاویر رنگی در پس زمینه استفاده می شود.

در مواردی حتی می توان یک مدال فلزی یا لمینیت در بالای آن نصب کرد که لوگو بر روی آن نقش بسته است.

یکی از کاربرد های جالب آنها استفاده به عنوان دیپلم یا گواهی اعتبار برای یک شرکت می باشد که به وسیله شرکت اهدا کننده مهر و امضا می شود و در محل دفتر گیرنده آن گذاشته می شود.

خوب این محصول خیلی بیشتر از یک قاب دیواری در ویترین اتاق شرکت خودنمایی می کند.

تندیس چهره-اختصاصی

لوح تندیس آماده نوین تندیس چیست؟

نوین تندیس با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه هدایای تشریفاتی دست به ابتکاراتی زده است که موجب راحتی و سهولت در انتخاب مشتریان خود شده است و آن تولید لوح تندیس آماده و خام می باشد که در چندین طرح متنوع و بدون متن و لوگو ساخته شده است و در تعداد مناسبی در انبار شرکت نگهداری می شود.

هرگاه مشتری سفارشی داشته باشد در زمان فقط 48 ساعت متن و لوگوی اختصاصی بر روی آن درج شده و آماده و ارسال می شود.

در صورتیکه اگر همان سفارش از اول ساخته شود حداقل یک هفته وقت برای آماده سازی آن نیاز است.

تندیس نگار(با پلاک مولتی استایل)

یکی دیگر از مزایای تندیس آماده این است که می توانیم با جاگذاری طرح شما بر روی نمونه های موجود تعداد متنوعی از طرح ها را به شما ارایه کنیم تا بتوانید محصول متناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید.