درباره ما

ما یک تیم طراح و سازنده هدایای تبلیغاتی – تشریفاتی هستیم . اعم ازتندیس، لوح یادبود، مدال، بج و نشان سینه، پلاک های فلزی و آکریلیک، صندوق های پیشنهادات و انتقادات، استند های فروش و آرشیپل های آرایشی.نوین تندیس بیش از یک دهه است که در زمینه های ذکر شده فعالیت می کند. این موسسه در سال 1385 تاسیس شد. ما اکنون در مرکز شهر تهران و در خیابان شریعتی با داشتن یک آتلیه مجهز طراحی و دپارتمان های بازاریابی و فروش مشغول خدمت رسانی و اطلاع رسانی و مشاوره به هم وطنان گرامی هستیم.

نوین تندیس در سال 1393 به دلیل گسترش سطح تولید و همچنین ملاحظات محیط زیست اقدام به انتقال کارگاه به خارج شهر و تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی خاوران واقع در کیلومتر 20 بزرگراه امام رضا نمود که خوشبختانه و با استعانت پروردگار توانستیم به طور روز افزون به گسترش و تجهیز هرچه بهتر کارخانه اقدام نماییم و اکنون با در اختیار داشتن دستگاه های گوناگون و پیشرفته اعم از تنها لیزر تروتک اتریش (speedy 400) در ایران و دستگاه های سی ان سی و برش و پرداخت و همچنین امکان چاپ مستقیم با دستگاه های پیشرفته چاپ مستقیم  (uv printing) سطح بزرگی از توقعات مشتریان محترم را برآورده نماییم.

تیم تولید نوین تندیس متشکل از چندین گروه و زیر گروه کاری می باشد که با هماهنگی و همکاری مستمر اقدام به تولید محصولات با کیفیت و در سطح مطلوب مشتریان سخت پسند نوین تندیس را می نماید:

تیم های نوین تندیس

چرا نوین تندیس؟

خلاقیت و نوآوری ما

ما برای هر سفارش و یا هر محصول جدید به دنبال طرحی جدید هستیم و با استفاده از ابزار و متریال های مختلف و با استفاده از تکنولوژی های جدید سعی در ارایه طرحی ابتکاری و دست اول برای مشتریان ارجمند هستیم.این تنوع در طرح وگستردگی ایده های خلاق در نوین تندیس، شما را در رسیدن به یک ایده و طرح ناب سریعتر و بیشتر کمک می کند.تندیس و هدایای ما جوایزی منحصر به فرد می باشند تا دریافت کنندگان به داشتن آنها افتخار کنند و سالها در معرض دید دیگران قرار بدهند.

خوش قولی

همیشه مردم روی کسانی حساب می کنند که حرفشون حرف باشه.ما پس از این سال ها که در خدمت شما بوده ایم .می دانیم و به درک آن رسیده ایم که اگر هدیه ای مخصوصا از نوع سفارشی و اختصاصی آن، مثل تندیس یا لوح تقدیر، به زمان برگزاری همایش یا جشن نرسد؛ تمام زحمات برگزار کننده به هدر می رود. پس این فرض را بر خود واجب می کنیم که هر اتفاق غیر مترقبه ای هم که برای کار پیش آمد ؛باید سر موقع به مشتری تحویل داده شود. بارها و بارها پیش آمده که پرسنل زحمت کش نوین تندیس تا پاسی از شب مشغول آماده کردن سفارشات بوده اند تا مبادا پیش مشتری بد قول شویم و خوشبختانه تا به حال توانسته ایم ؛اگر حرفی زدیم ،روی حرفمان بمانیم.

تخصص ما

هر موسسه موفق، در جهت رسیدن به اهداف خود و انجام تعهدات خود، سعی می کند که شرایط و امکاناتش را در راه رسیدن به بهترین کیفیت در آن زمینه کاری به روز کند؛ تا ازگردونه رقابت و فروش عقب نماند.نوین تندیس پای را فراتر از این نهاده است و پس از فراهم آوردن زیر بنای تکنیکی و تجهیزات به روز و پیشرفته همواره بر آن بوده است تا از نیروهای متخصص و متعهد در کار خود استفاده کند و از پیمانکاران زبده و ماهر در فن، برای بوجود آوردن یک مجموعه قدرتمند بهره بگیرد. تخصص فقط به ادعا نیست، ما در هدایای تبلیغاتی و تشریفاتی متخصصیم.

چالش برانگیزی ما

هدایای سفارشی تخصص ماست ولی گاهی اوقات و در مواردی خاص، مشتریان محترم ما را به چالش می کشند و از ما چیزی را می خواهند که تا بحال انجام نداده ایم و حتی شاید تکنیک ساخت آن را نیز تابحال امتحان نکرده باشیم. ما در اینگونه مواقع به مبارزه با چالش به وجود آمده دعوت شده ایم و تمام سعی خود را می کنیم که از این امتحان سربلند بیرون بیاییم و این چالش هاست که ما را رفته رفته در کارمان پیش می برد و توانایی و علم ما در این امتحانات افزوده می شود. نوین تندیس بر خلاف بسیاری از همکاران محترم از دست و پنجه نرم کردن با شرایط غیر مترقبه ابایی ندارد؛ ولی در کاری که تخصص ندارد وارد نمی شود.

فضای کاری دوستانه ما

نوین تندیس چه در دپارتمان های اداری از طراحی و مشاوره گرفته تا بازاریابی و انبار و فروش و چه در محیط کارخانه همیشه اصل را ایجاد محیط دوستانه در کار و تعامل بین تمام افراد در رسیدن به بهترین نتیجه قرار داده است.در چنین محیطی است که پرسنل می توانند خود را جدای از قوانین خشک کارفرما و کارمند ببینند و آزادانه در جهت رشد و تعالی شرکت اظهار نظر کنند.حتی در سطوح پایین دست شرکت نیز می توان از ایده و نظرات افرد در حیطه کاری خود بهترین استفاده را نمود.ما در نوین تندیس سعی می کنیم تا شادابی و نشاط خود را از دست ندهیم و حتی در مواقع فشار کار روحیه خود را در سطح مطلوب حفظ نماییم.

هماهنگی و انسجام ما

در فرآیند تولید هدایا و مخصوصا تندیس نیاز به هماهنگی و نظم از ابتدای سفارش تا پایان آن است که باید تمام اجزای این مجموعه بزرگ با همدیگر به طور کامل تعامل مثبت داشته باشند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت سفارش شما مشتریان محترم را آماده کنند.

تیم نوین تندیس

رضا نصیری

مدیرعامل

میثاق فرمانی

مدیر فروش

فرشید مهربان

مدیر تولید

کیانوش قهرمانی

مدیر طراحی

سینا جبروتی

مدیر بازاریابی

نازنین یوسفی

کارشناس فروش

فریده حسینی

مدیر هنری

مشتریان نوین تندیس