تندیس سازان نوین تندیس

شرکت نوین تندیس فعالیت خود را در زمینه صنایع تبلیغاتی با هدف ارائه طرح های بدیع و منحصر به فرد آغاز نمود. از همان آغاز با اعتقاد راسخ به اصل کیفیت و پایبندی به اصالت هنر ایرانی پا به عرصه گذارد و پس از گذشت سال ها با ارائه آثار جدید و متنوع در کنار سایر محصولات تبلیغاتی به عنوان یکی از پیشگامان، به نامی آشنا در این زمینه تبدیل شده است. در سال های اخیر با توجه به گسترش تبلیغات و نیاز به ارائه خدمات و محصولات جدید این شرکت اقدام به همکاری با جشنواره ها و همایش های بین المللی نموده است. با توجه به قابلیت ارائه طیف وسیعی از آثار به جرأت می توان گفت که نیاز مشتریان با تفکرات و اید ه های متفاوت را برآورده کرده ایم .

امتیاز ویژه همکاران

نوین تندیس در راه تحقق اهداف خویش در مورد جلب رضایت مشتریان و همکاران محترم اقدام به ارائه خدمات طراحی تندیس در آغاز سفارش توسط کادر مجرب طراحی خود به صورت رایگان نموده است. طراحان خوش ذوق این شرکت با استفاده از معیارهای مختلف در طراحی همچون علائم و موضوعات همایش ها و تبدیل آنها به حجم و رعایت اصول ترکیب بندی مواد و همنشینی رنگ ها نمادی را در قالب تندیس طراحی می نمایند.

مرحله اجرا

پس از تأییدات نمای کار با استفاده از موادی که در قسمت انواع تندیس قید شده و همچنین با به کارگیری اابزارهای برش و فرز و پرداخت و همچنین دستگاه های پیشرفته تراشکاری و لیزر تولید محصول توسط تیم مجرب کارگاهی این مرکز اجرا می گردد.

تعهدات

نوین تندیس پس از گذشت چند صباحی که در امر تولید محصولات نامبرده مشغول است ، به این امر واقف گشته که تعهد کیفیت اجرا و تاریخ انجام کار برای مشتریان محترم بسیار ضروری و حیاتی می باشد . لذا با برنامه ریزی و مکانیزم منظم در امر تولید به این مهم دست یافته ایم .

اعطای نمایندگی

اعطای نمایندگی : نوین تندیس در مورد سرویس هرچه بهتر به مشتریان خویش اقدام به اعطای نمایندگی به همکاران مشتاق در امر بازاریابی و فروش خدمات نموده است . نمایندگانی که درتهران و شهرستانها فعالیت دارند از لحاظ ارائه طراحی و مشاوره در مورد امور بازاریابی و توضیحات تکمیلی به مشتری حمایتهای کامل این مرکز را همراه خواهند داشت . ضمنا نمایندگانی که از فعالیت خوبی برخوردار باشند ، در سایت نوین تندیس صفحه جداگانه ای برای تبلیغ در فضای مجازی (اینترنت ) به آن ها تعلق می گیرد و همچنین درصد تخفیف قابل توجهی برای آن ها در نظر گرفته می شود . همچنین نمونه محصولات منتخب به عنوان نمونه کار با قیمت تمام شده در اختیار نمایندگان قرار می گیرد .

همکاری با ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی

اعم از قوه قضاییه ، وزارت بهداشت ، ستاد فناوری نانو ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دارو سازی فارابی ، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، فولاد مبارکه سپاهان ، هلال احمر، بنیاد شهید جمهوری اسلامی ایران ، آموزش و پرورش ، دانشگاه علوم پزشکی ، وزارت علوم و فناوری ، سازمان استاندارد و کیفیت ، نیروی انتظامی ، سازمان محیط زیست ، وزارت بازرگانی ، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ، بانک ملت و بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی دیگر، خود مؤید توانایی شرکت نوین تندیس می باشد. امید است با پویایی و عزمی که در این زمینه داریم در نهایت عضو مؤثری در جامعه تبلیغات ایران باشیم .