روز مادر

روز مادَر - روز زَن - روز بانو

خیلی از خوبی های هر آدمی،ممکنه بارها براش تکرار بشه.ولی مادر منحصر به فرد...

با توجه به فرا رسیدن مناسبت ها، به وب سایت نوین تندیس سَر بزنین و نمونه کارهای مرتبط را ببینین...

متن تقدیر روز مادر (روز زن)

ای مادر مهربانم

روزی که به دنیا آمدم اشک می ریختم. تو می خندیدی. هر دو از یک اتفاق متاثر شده بودیم. ولی تو همیشه آن لبخندت را برای من و من همواره خواسته هایم را برایت آوردم. تو همیشه آغوشت به وسعت دنیا باز و من باز هم دنیای نیاز. مادرم هرچه در وصف تو بگویم کم است تقدیر از تو، از فداکاریهایت نا ممکن باشد که با این هدیه بتوانم جزء کوچکی از دریای محبتت را جبران کنم.

دوستت دارم

متن رسمی روز مادر (روز زن)

سرکار خانم …..

بی شک لحظاتی را که در کنارتان گذراندیم؛ از پر بارترین لحظات کاری ما بوده است .از اینکه سالها دانش و تجربیات خود را بی دریغ در مسیر پیشبرد اهداف شرکت به اشتراک گذاشتید سپاسگزاریم.به مناسبت این روز عزیز و تبریک بی پایان به شما و تمام زنان سرزمینمان نام نیکتان همواره ماندگار باشد و سلامت و پیروزی را برایتان صمیمانه آرزومندیم.

مدیر عامل

متن رسمی روز مادر (روز زن)

سرکار خانم ……

 درودی از صمیم قلب ، عمق وجود و به غایت آمیخته با عطر گل های سپاس تقدیم شما به سبب تلاشی اثربخش برای اهدای تجربۀ زندگی در این مسیر ناهموار، قدردانی هرچند ناممکن به نظر می آید اما سختی شیرین و بس خوشایند است همانند لذّت نهفته در فرآیند پیمودن مسیری برای فتح قلّۀ افتخار، به شوق دیدن طلوع مهر جاوید همراه با سر دادن فریاد غرور انگیز:

« سپاس ای بانوی فداکار سرزمین مادری ام ایران، وجودت بس مایۀ مباهات است که ز این دُرّ گران بر خود می بالم و آینده را به یُمن تقارن با این عشق هستی بخش، فراوان خوش فام و نیکو می پندارم ».ماندگاری ، کامروایی ، توفیق هستی بخشی تقدیم به تو باد آرزوی قلبی است که به این شوق و ذوق ، تا ابد برای شما می تپد .

عمرت جاودان و بهاران پرشمار

| محصولات ویژه به مناسبت روز مادر (روز زن) |

| محصولات مرتبط به مناسبت روز مادر (روز زن) |

| یادگاری نویسا!!! بنویسین و برای خرید بعدیتون،کد تخفیف هدیه بگیرید. |

محصولات پیشنهادی