سوالات متداول

سوالات متداول تندیس

جنس تندیس ها معمولا از پلکسی گلاس یا تلفیقی از پلکسی گلاس و فلز، چوب یا ام دی اف می باشد.

تندیس های مجموعه نوین تندیس ابعاد مختلفی دارند که بنا به درخواست مشتریان عزیز تغییر می کند و در طرحی که قبل از اجرا برای مشتری ارسال می شود مشخص می گردد.

در اکثر مواقع تعداد تندیس محدودیتی برای انتخاب شما ایجاد نمی‌کند مگر در مورد تندیس های ریخته‌گری که محدودیت تعداد دارند اما در این مورد هم مجموعه نوین تندیس طرح های ویژه ای را در فروشگاه سایت برای شما آماده کرده است.

زمان مورد نیاز برای ساخت تندیس بستگی به تعداد و جنس تندیس دارد و از حداقل 48 ساعت در تندیس‌های فروشگاهی تا دو هفته در موارد سفارشی می باشد.

قیمت تندیس ها بستگی به تعداد، جنس، ابعاد و اجرت ساخت دارد. البته شما می توانید با مراجعه به فروشگاه سایت، قیمت تندیسهای آماده را با متریال مختلف ملاحظه کنید و حدود قیمت یک تندیس سفارشی با متریال مشابه را بدست بیاورید.

شما می توانید با تماس یا ارسال پیام به همکاران فروش ما از تمام مراحل ثبت سفارش خود مطلع شوید.

سوالات متداول بج سینه​

جنس بج سینه معمولا از برنج هست که به روش اسید کاری اجرا میشود و به دو صورت طلایی و یا نقره ای آبکاری میشود. در صورت نیاز به اجرای بج به صورت رنگی باید لوگو برای مشاورین مجموعه نوین تندیس ارسال گردد تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

حداقل تیراژ برای ثبت سفارش بج سینه 10 عدد می باشد، در صورت سفارش در تیراژ بالای 100 عدد امکان نمونه سازی نیز وجود دارد.

معمولا برای سفارش بج سینه 5تا 6روز کاری زمان نیاز هست در صورت نیاز سریعتر با مشاورین مجموعه نوین تندیس هماهنگ کنید.

ابعاد معمول بج سینه 2*2 هست و در پلاک سینه 2*6 سانتیمتر ولی در صورت نیاز به ابعاد بزرگتر یا کوچکتر با مشاورین مجموعه نوین تندیس هماهنگ کنید.

سوالات متداول لوح تقدیر

بستگی به مدل انتخابی و سایز آن و جنس پلاک دارد. شما می توانید قیمت لوح تقدیرهای آماده را در فروشگاه سایت مشاهده نمایید.

سایز لوح جعبه ای معمولا آ 5 یا آ4 می باشد.

معمولا جعبه جیر با رنگ سرمه ای است و لوح چوبی با جعبه چرم دو رنگ کرم و زرشکی دارد. در جعبه های چوبی هم از رنگ های گردویی و ماهگونی استفاده شده است.

مدت زمان تحویل سفارش بستگی به تیراژ سفارش و نوع پلاک دارد. اما مواردی که در فروشگاه سایت موجود است را می توانید تا 48 ساعت با متن اختصاصی از ما تحویل بگیرید.

از نظر تعداد محدودیتی برای سفارش گذاری نمی باشد.

سوالات متداول نشان سینه

مدال معمولا به صورت بند دار و گردن آویز است در صورتیکه نشان سینه با همان ابعاد مدال و بر روی سینه به وسیله سنجاق یا مگنت نصب می شود.

نشان سینه این قابلیت را دارد که بر روی سینه نصب شود و معمولا از بج سینه بزرگتر و از شیلد کوچکتر می باشد، ویژگی دیگر نشان سینه اینست که بنا به نیاز مشتریان عزیز می توان انتخاب کرد که با جعبه باشد یا بدون جعبه

اندازه نشان سینه معمولا 4 یا 5 سانتی متر می باشد.

تعداد قابل سفارش برای نشان سینه بستگی به جنس دارد، بعنوان مثال حداقل تعداد برای ثبت سفارش با جنس سرب 40 عدد و با جنس برنج 10 عدد است .

جنس نشان سینه معمولا از سرب و یا برنج می باشد.

سوالات متداول مدال و شیلد

شیلد مدالی است که بر روی یک صفحه یا لوح نصب شده است و در زمره مدال افتخار قرار می گیرد؛ با این تفاوت که می توان آن را درون جعبه اهدا کرد و در ویترین به نمایش گذاشت.

معمولا مدال و شیلد از فلز برنج یا سرب ساخته می شوند. در مواردی که تعداد اندک نیاز باشد مدال برنجی در اولویت است.

شیلد را می‌توان مانند تندیس برای تجلیل از نخبگان و برگزیدگان اهدا نمود. همچنین شیلد از لحاظ کیفیت و ارزش در ردیف هدایای تشریفاتی نفیس دسته بندی می‌شود.

شما می توانید شیلد را حتی یک عدد هم سفارش دهید اما مدال های برنجی حداقل 10 عدد و در مدال‌های سربی حداقل تیراژ 40 عدد است.

مدال یا نشان سینه حدود 5 یا 6 سانتیمتر هستند اما شیلد برای نمای بهتر و با چرم و روبان حاشیه آن حدود 10 تا 12 سانتیمتر ساخته شده و سپس روی لوح نصب می‌شود.

سوالات متداول صندوق پیشنهادات و انتقادات

این صندوق ها معمولا از جنس ورق های آکریلیک یا همان پلکسی و با ضخامت های متفاوت ساخته می شوند. در مواردی هم از ام دی اف در تولید آن استفاده می کنیم.

دو نوع مهم از نظر کاربردی وجود دارد که صندوق پیشنهادات دیواری و ایستاده می باشند. صندوق ایستاده برای سالن های بزرگ و نوع دیواری برای راهروها و اتاق‌های داخلی استفاده می شود.

مدل ایستاده ارتفاع حدود 110 سانتیتر دارد و مدل دیواری در ابعاد تقریبی 30 در 30 سانتیمتر است.

بله شما با ارسال لوگو و نوشته مورد نظر خودتان می توانید این صندوق ها را کاملا سفارشی کنید.

این صندوق ها با تغییر نوشته می توانند برای نظرسنجی، رای گیری، ارتباط مستقیم با مدیرعامل، HSE و بسیاری از موارد دیگر استفاده شوند.

سوالات متداول تریبون

تریبون در مراسم مختلف برای استفاده سخنران مراسم استفاده می شود و در آن محل قرارگیری متن و تبلت، جای میکروفن و در روی آن لوگو و موضوع آن مراسم درج می گردد.

تریبون در نوین تندیس از جنس پلکسی گلاس و در مواردی از ترکیب پلکسی و ام دی اف ساخته می شود.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه سایت ما قیمت تریبون های آماده را ببینید و در موارد سفارشی از همکاران فروش ما کمک بخواهید.

معمولا تریبون های آماده ما به رنگ سفید، مشکی یا شفاف هستند اما شما می توانید آنها را به رنگ سازمانی خودتان هم سفارش بدهید.

سوالات متداول استند

به هر نوع وسیله ای که برای نگهداری محصول و نمایش آن به کار برده می‌شود استند می گویند.

انواع استند برای نمایش و ارایه محصولات استفاده می شوند و دارای تبلیغات برند آن مجموعه محصولات می باشند. از استند‌ها بیشتر  برای ارایه محصولات خوراکی، آرایشی، بهداشتی و لوازم التحریر استفاده می شود.

استند ها در انواع آرشیپل، استند رومیزی، ایستاده، دیواری، استند نمونه محصول، پودیوم و غیره عرضه می شوند.

معمولا چارچوب اصلی استند از ام دی اف یا فلز ساخته می شود و برای جلوه و نما با انواع پلکسی گلاس و برچسب های چاپ شده تزیین می شود. در انواع رومیزی و کوچکتر هم با پلکسی گلاس ساخته می‌شود.

استند ها در انواع و کاربردهای مختلف و متریال متفاوت ساخته می شوند و برای قیمت گذاری می بایست تمام جزییات آن پس از طراحی مشخص و براساس تعداد و متریال، قیمت آن محاسبه گردد.