صندوق نظرسنجی؛ گونه ای متداول از راه های ارتباطی و نحوه سفارش آن ها در اداره جات

سفارش صندوق نظرسنجی

صندوق نظرسنجی؛ گونه ای متداول از راه های ارتباطی و نحوه سفارش آن ها در اداره جات

سفارش صندوق نظرسنجی:

راه های ارتباطی مختلف ارباب رجوع با مدیران شرکت ها     

امروزه راه های ارتباطی زیادی میان کاربران و ارباب رجوع های مختلف با کارکنان و مدیران و مسئولان شرکت های مختلف وجود دارد که هر یک از این راه های ارتباطی به فراخور نیازی که برآورده می سازند، می تواند بخشی از مشکلات کاربران و مشتریان مختلف را کمتر کرده و مدیران بتوانند روز به روز فعالیت های بهتری را ارائه بخشند.

 • برای این مهم که مدیران شرکت های مختلف بتوانند تمامی ارباب رجوع ها و مشتریان خویش را از ارائه خدمات خود راضی و خرسند کنند، بهتر است که نیاز مشتریان خویش را به خوبی دانسته و مشکلات پیش روی آنان را نیز به نحو أحسن برطرف نمایند تا هیچ گونه خللی در روند کارهای اداری و… آن ها وجود نداشته باشد.

از جمله این راه های ارتباطی می توان به:

 • سیستم پیامکی، استفاده از صندوق نظرسنجی، تلفن گویا و ایجاد مکالمه با مدیران ذی رب و… اشاره کرد که هر یک از این راه های ارتباطی در توسعه کارهای اداری و برطرف کردن تمامی مشکلات می توانند مثمر به ثمر باشند.
 • در ادامه همین بحث، برآنیم تا به صندوق نظرسنجی به عنوان یکی از قدیمی ترین و متداول ترین راه های ارتباطی ارباب رجوع ها با مدیران شرکت ها بپردازیم تا با صندوق نظرسنجی و نحوه سفارش آن به طور کلی آشنا گردید.

خرید صندوق نظرسنجی

صندوق نظرسنجی؛ متداول ترین راه ارتباطی

 • در گذشته تاکنون صندوق نظرسنجی یکی از راه های ارتباطی سریع و آسانی بوده است که خیلی راحت ارباب رجوع ها و مشتریان مختلف می توانند با ورود به اداره یا سایر اماکن عمومی مراجعه کرده و نحوه رضایت مندی خود را از خدمات ارائه شده تبیین سازند.

به عنوان مثال:

 • افرادی که به یک رستوران می روند، می توانند پس از سرو غذای سفارش داده خویش نظر و پیشنهادات خود را مبنی بر ارائه خدمات کارکنان رستوران روی یک کاغذ پیاده سازی کرده و آن را در داخل صندوق نظرسنجی بیندازند.

یا در صورت عدم کسب رضایت هر گونه انتقادی را ناشی از تأخیر در مهیا کردن غذا، عدم کیفیت بالای منوی سرو شده، عدم نظم و انضباط و… را درون این صندوق ها نهاده تا صاحب رستوران از نحوه برخورد و عملکرد کارکنان و آشپزهای خود در داخل رستوران باخبر گشته و در راستای رفع تمامی این نواقص گام برداشته تا مِن بعد دیگر این نواقص و سرویس های نامناسب برای مشتریان بعدی تکرار نگردد تا به این منظور مشتریان خود را حفظ کرده و با ارائه خدماتی برتر روز به روز بر تعداد مشتریان خویش افزوده و درآمدزایی نمایند.

نحوه سفارش صندوق نظرسنجی

 • در صورتی که می خواهید برای ارائه خدمات ارائه شده  بهتر خود در ادارات و ارگان های دولتی و خصوصی گام بردارید، می توانید با سفارش صندوق نظرسنجی به بخشی از نواقص خویش مطلع گردید تا به مشکل ایجاد شده  در أسرع وقت رسیدگی گردد.
 • نحوه سفارش صندوق نظرسنجی بدین گونه است که در ابتدا با در نظر گرفتن فاکتورهای لازم از در دسترس داشتن یک صندوق نظرسنجی مناسب برای اداره و ارگان خویش مراتب را به جهت سفارش صندوق نظرسنجی و رأی گیری به متولیان امور و طراحان این گونه از جعبه ها ارائه می سازند.

به عنوان مثال:

 • اگر مدیر یک اداره یا مسئولان بیمارستان بخواهند تمامی ارباب رجوع های خود را از خدمات ارائه شده خویش راضی و خرسند سازند، می بایست با همفکری همدیگر در خصوص جنس صندوق نظرسنجی مورد نظر، اندازه  و نوع آن، تعداد آن و … به نظرات واحدی رسیده و پس از شور و مشورت های مختلف سرانجام نظر نهایی خود را به طراحان خبره و باتجربه سپرده تا پس از ثبت سفارش صندوق نظرسنجی بتوانند.
 • دقیقا همان طرح و مدلی که مدنظر شماست را در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین سطح به شما تقدیم نموده تا آن را در کنار ورودی یا خروجی اداره یا بیمارستان خود قرار دهید و روزانه نظرات و انتقادهای مردم را دریافت کرده و با خوانش آن ها نسبت به مشکلات اداره و بیمارستان مربوطه به طور کلی مطلع گردید تا هر چه سریعتر جلوی این گونه مشکلات گرفته شود.

ساخت صندوق نظرسنجی

قیمت صندوق نظرسنجی

 • اگر درصدد خرید صندوق نظرسنجی هستید و می خواهید از آن در اماکن مختلف استفاده به عمل آورید، بایستی در نظر داشته باشید که قیمت این گونه از صندوق های نظرسنجی و رأی گیری مختلف می باشد تا به این صورت هر کس بر اساس بودجه خویش مبلغی را برای آن در نظر بگیرد.

به عنوان مثال:

 • خرید صندوق نظرسنجی دیواری با صندوق نظرسنجی ایستاده متفاوت می باشد.
 • ضمن اینکه هر یک از این انواع مختلف صندوق ها را می توان در قالب طرح ها و مدل های جالب توجهی ساخت.
 • جنس آن ها نیز مورد توجه طیف وسیعی قرار گرفته است که معمولا آن ها را در قالب جنس چوبی، فلزی، پلکسی گلاس و… می سازند که هر یک از این جنس های مختلف به نوبه خود قیمت خاص خود را دارند که پیش از خرید بج صندوق نظرسنجی یا سفارش آن ها حتما بایستی به این مسائل دقت نظر نمود.

به نوین‌تندیسی‌ها، امتیاز دهید... 🙂

میانگین امتیازات ۵ از ۵
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:)