مدال و شیلد

نوین تندیس – ساخت مدال و شیلد

مدال و شیلد هدایایی هستند بسیار ارزشمند، برای تجلیل از قهرمانان و فرهیختگانی که با تلاش و همت خود به مقام قهرمانی یا درجات عالی نایل شده اند ودر بسیاری از موارد جزو ملزومات اصلی برگزاری اختتامیه همایش ها یا مسابقات می باشند .

مدال از لحاظ استفاده

  1. مدال های گردن آویز: این مدال ها بیشتر در مسابقات ورزشی کاربرد دارند و به وسیله یک بند در پایان مراسم به گردن افراد انداخته می شود.
  2. شیلد با جعبه: این گونه مدال که بیشتر در مراسم علمی و فرهنگی کاربرد دارد؛ به صورت نقش برجسته در اشکال دایره ای یا اشکال هندسی دیگر ساخته شده و درون جعبه ای زیبا ( معمولا چوب باروکش های مختلف از قبیل جیر و چرم ) به فرد اهدا می گردد.
  3. مدال روی سینه(گل سینه): این گونه مدال نیز که بیشتر در مراسم علمی و فرهنگی کاربرد دارد . به صورت نقش برجسته در اشکال دایره ای یا اشکال هندسی دیگر می باشد که بر روی یک گل ساخته شده از روبان یا دیگر انواع پارچه چسبانده شده و توسط گیره ای روی سینه فرد نصب می شود .

هزینه ساخت مدال‌های ورزشی

ورزش‌های رزمی و دریافت مدال

مدال

تفاوت میان مدال و شیلد چیست؟

روش تولید مدال

  • روش قالبی : در این روش با قالب گیری از طرح مورد نظر و به روش ریخته گری با فلز سرب ساخته می شود و با یکی از فلزهای طلا ، نیکل، مس یا برنج آبکاری می گردد.
  • روش برش دستی : در این روش ، پس از فرایند های پرداخت ، کپی و اسید کاری بر روي ورق برنز ، طرح مورد نظر با اره برش خورده و با یکی از فلزهای طلا ، نیکل یا مس آبکاری می گردد.

گالری مدال و شیلد

برای ثبت سفارش آنلاین در نوین تندیس یا اعلام درخواست ثبت سفارش از طریق این لینک اقدام نمایید .