صندوق پیشنهادات

ساخت صندوق پیشنهادات

صندوق پیشنهادات و انتقادات معمولا در اکثر شرکت ها و سازمانها لازم است و به طور کلی در ساختمان های ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی در جایی که ارباب رجوع در رفت و آمد است قابل نصب است . معمولا صندوقی در کنار ستون یا دیوار به چشم می خورد که روی آن نوشته «ارتباط با مدیر عامل» یا «انتقادات و پیشنهادات»، این صندوق ها جهت ارتباط مستقیم با افراد مراجعه کننده استفاده می شود تا شخص بدون هیچ دغدغه ای تذکرات، پیشنهادات و در خواست های خود را در آن بیاندازد . در موسسه نوین تندیس معمولا این صندوق ها از جنس پلکسی گلاس ساخته می شود و به درخواست مشتری در طرح ها و رنگ های مختلف قابل اجرا می باشد. صندوق های پیشنهادات ساخته شده توسط تندیس سازان نوین تندیس بسیار خلاقانه بوده و امکان تولید هر گونه طرحی که مناسب برند و هویت برند سازمان شما باشد ممکن است , برخی از صندوق های پیشنهادات نوین تندیس دارای قفل بوده و می توان مطمئن بود فقط توسط پرسنل دارای دسترسی قابل بررسی باشد .

کاربردهای صندوق پیشنهادات

صندوق دیواری بنا به محلی که در آنجا تعبیه می شود کاربرد های مختلفی خواهد داشت . برای نمونه هنگامی که شما وارد مدرسه ای می شوید بسیاری از صندوق های دیواری توجه شما را به خود جلب می کنند که عبارتند از صندوق های انتقادات و پیشنهادات ( که در این صندوق ها دانش آموزان می توانند به صورت ناشناس پیام هایی را برای مدیران و یا معاونان مدرسه داشته باشند ، از این طریق بسیاری از انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد مدرسه و معلمان و مراسمات اعلام می کنند ) صندوق های صدقات ( این نمونه از صندوق ها برای جمع آوری صدقات در بسیاری از مراکز ها بر روی دیوار ها نصب می گردند که شما در بیشتر مراکز اداری شاهد آنها خواهید بود ) صندوق های پست ( در این صندوق ها نیز موارد پستی ریخته می شوند ) و بسیاری از صندوق های دیگر . شما می توانید با نصب کردن صندوق های دیواری در انجام بسیاری از فعالیت های خود در مراکز کارگاهی و یا دولتی و .. از افراد مشورت بگیرید . در این صورت خواهید دید که راندمان کاری شما و همکارانتان تا چه اندازه افزایش می یابد. همانطور که اطلاع دارید یکی از راه های به پیشرفت رسیدن استفاده از اطلاعات همه ی افراد می باشد.

متریال ساخت صندوق پیشنهادات

صندوق انتقادات و پیشنهادات – صندوق نظرسنجی – صندوق ارتباط با مدیریت – صندوق رای گیری – در سه حالت ایستاده – رومیزی – و دیواری با متریال پلکسی گلاس – چوب – و فلزی ساخته میشود.

مزایای صندوق پیشنهادات

اگر شما در مجموعه کاری خود از صندوق دیواری با عناوین مختلف استفاده کنید مطمئن باشید پیشرفت بزرگی را در پیش رو خواهید داشت . استفاده از انتقادات افراد مشغول به کار نوعی وجود خود مدیر در کار محسوب می شود . از این رو به مدیران پیشنهاد می کنیم صندوق هایی با عنوان صندوق پیشنهادات و انتقادات برای افراد مشغول به کار در نظر بگیرند . استفاده از صندوق دیواری ها باعث می شود افراد برخی از نیازمندی های خود را رفع نمایند . مانند صندوق دیواری صدقات که با وجود آن ها در برخی اماکن افراد می توانند نذورات خود را به راحتی انجام دهند. در زمانی که در محلی از صندوق دیواری پست استفاده می شود نامه ها و یا برخی از قبوض و … مکان مناسبی را خواهند داشت . تمامی صندوق های دیواری دارای امنیت می باشند . بر درب آنها همیشه قفل هایی موجود است که فقط اشخاص خاصی به آن ها دسترسی خواهند داشت . یکی دیگر از مزیت های استفاده از صندوق دیواری سهولت دسترسی به عقاید افراد می باشد. برای مثال در صندوق های دیواری که به منظور ارتباطات تعبیه شده اند به راحتی می توان به اطلاعات دسترسی پیدا کرد.

آخرین مقالات