لوح تقدیر ، لوح یادبود و سفارش ساخت لوح تقدیر

در دنیای امروز که تمام روابط انسانی دیجیتالی شده است؛ بدست آوردن محبت دیگران امری مشکل به نظر می آید. مردم همیشه دنبال راه های جدید برای تقدیر از طرف مقابلشان هستند؛ خواه که آن شخص نزدیکترین فرد به ایشان  باشد یا اینکه شخصی غریبه ولی قابل تقدیر .

ما همواره برای تقدیر از دیگران به دنبال هدیه ای می رویم که هم خوش آیند طرف مقابلمان قرار گیرد و هم بیانگر احساسات و منظورمان از آن اقدام باشد .

در بسیاری از موارد می توان با یک متن زیبا در یک تقدیر نامه منظور خود از آن هدیه را بیان کنیم و چه بهتر که آن تقدیرنامه خود درقالب هدیه ای گرانبها باشد تا همواره پیش روی آن شخص روی ویترین خانه یا محل کار قرار بگیرد و هر زمان با دیدن و خواندن آن به یاد ما بیافتد.

لوح تقدیر کاربرد های فراوانی دارد گاهی در مراسم عروسی از طرف داماد و به رسم آن پیوند مبارک به عروس داده می شود و گاهی رییسی از کارمندش برای سالها خدمت خالصانه تقدیر می کند.

لوح تقدیر فواید ساخت لوح تقدیر

لوح تقدیر با اسامی دیگری هم عنوان می شود از قبیل لوح یادبود، تقدیر نامه، لوح سپاس و سپاسنامه که جدای از نامگذاری بیانگر تقدیر و تشکر از افراد می باشد.

لوح تقدیر - ساخت لوح تقدیر - نوین تندیس - سفارش لوح تقدیر

انواع لوح تقدیر ولوح یادبود

برای مواقعی که مشتریان محترم نیاز به لوح تقدیری با کیفیت و زیبایی متمایز باشند برای ایشان لوح های تقدیر چوبی نفیس را پیشنهاد می کند که کاملا از جنس چوب بوده

لوح جعبه ای جیر با چاپ رنگی - نوین تندیس - لوح تقدیر آماده - محصول ۲۴ ساعته - نوین تندیس

چگونه با ارائه لوح تقدیر می‌توان در خاطره مخاطبان ماندگار شد؟

هر انسانی از اینکه از کارها و اقداماتش تقدیر شود احساس خوب و لذت بخشی خواهد داشت، به همین خاطر داشتن انواع لوح تقدیرها احساسات خوب آن زمان را برای انسان تداعی می‌کند.

لوح تقدیر چه تفاوتی با تندیس دارد؟

معمولا روی لوح تقدیر یک متن تقریبا 10 تا 15 خطی نوشته می‌شود که به بیان علت تقدیر از فرد و قدردانی از او اختصاص دارد، که در ادامه نیز می‌تواند با امضای اهداکننده یا مهر آن سازمان مزین شود.

بهترین متن‌های آماده لوح تقدیر برای قدردانی از دانش‌آموزان

.اگر شما هم تصمیم دارید لوح تقدیری برای اهدا به دانش آموزان حائز رتبه‌های برتر تدارک ببنید و به دنبال متن‌های مناسب هستید در ادامه می‌توانید بهترین متن‌های آماده را ببینید.