ساخت لوح تقدیر    

در دنیای امروز که تمام روابط انسانی دیجیتالی شده است؛ بدست آوردن محبت دیگران امری مشکل به نظر می آید. مردم همیشه دنبال راه های جدید برای تقدیر از طرف مقابلشان هستند؛ خواه که آن شخص نزدیکترین فرد به ایشان باشد یا اینکه شخصی غریبه ولی قابل تقدیر .
ما همواره برای تقدیر از دیگران به دنبال هدیه ای می رویم که هم خوش آیند طرف مقابلمان قرار گیرد و هم بیانگر احساسات و منظورمان از آن اقدام باشد .
در بسیاری از موارد می توان با یک متن زیبا در یک تقدیر نامه منظور خود از آن هدیه را بیان کنیم و چه بهتر که آن تقدیرنامه خود درقالب هدیه ای گرانبها باشد تا همواره پیش روی آن شخص روی ویترین خانه یا محل کار قرار بگیرد و هر زمان با دیدن و خواندن آن به یاد ما بیافتد.
لوح تقدیر کاربرد های فراوانی دارد گاهی در مراسم عروسی از طرف داماد و به رسم آن پیوند مبارک به عروس داده می شود و گاهی رییسی از کارمندش برای سالها خدمت خالصانه تقدیر می کند.

2

کاربردهای لوح تقدیر    

در جشن ها جشنواره ها همایش ها و سمینارها کاربرد ویژه ای دارد.لوح تقدیر و تشکر را برای پاسداشت خدمات و فعالیت های افراد در مراسم های مختلف به آن ها تقدیم می شود.
لوح های تقدیر و تشکر را به افراد مختلف نظیر اساتید و معلمان، کارمندان نمونه، مخترعین و برندگان مسابقات، جشنواره های مختلف اهدا می شود.
در سال های اخیر از لوح تقدیر به عنوان یک گزینه ی تبلیغاتی استفاده می کنند.
افراد می توانند با چاپ لوگو یا آرم تبلیغاتی خود این لوح ها را به دیگران هدیه بدهند.

مزایای لوح تقدیر    

همه ما علاقه مند به ثبت و ضبط موفقیتهای خود هستیم، بیشتر افراد بخشی از محل کار خود را به نمایش لوح های تقدیر، تندیس ها و سایر یادبودهای کسب شده، اختصاص داده اند.
با تقدیر و تشکر به موقع، به جا و شایسته می توانید در ذهن افراد ماندگار شوید.
اهدای لوح سپاس به کارمندان ساعی و یا شرکت های طرف قرارداد، می تواند اعتبار و محبوبیت شرکت را بالا برده و در افزایش انگیزه همکاری بسیار موثر باشد.

متریال ساخت لوح تقدیر    

اولین مطلبی که در مورد جنس کار باید به خاطر داشته باشید، مخاطب شماست.
متریال انتخابی باید به گونه ای باشد که با در نظر گرفتن جایگاه اجتماعی و سلیقه کلی، مخاطب شما را ترغیب به استفاده نماید.
به عنوان مثال استفاده از متریال کاغذی برای لوح تقدیر برای مدیر یک شرکت بزرگ، می تواند منجر به خاک خوردن لوح شما در کشوی میز کار ایشان شود!!
نکته دوم اینکه دوام و جنس تا حدی تضمین شود و بتواند با قیمت و کاربرد مورد نظر شما همخوانی داشته باشد.
درست است که لوح های تقدیر استفاده تزئینی دارند، اما به هرحال سالها باید زینت بخش دیوار و یا میز مخاطب شما باشند.

  گالری تصاویر