پلاک سینه

پلاک سینه چیست؟

پلاک سینه به چه دردی میخوره؟

گفتی پلاک؟

واقعا به درد بخوره چرا که برای استفاده خودت، مجموعه‌ای که در اون کار میکنی و یا هر چیزی که فکر کنی کاربرد مخصوص خودش رو داره.

هر برندی برای نشون دادن خودش نیاز به چیزی داره که با استفاده از اون، برایش تبلیغ هم به همراه داشته باشه. پیشنهاد ما به شما پلاک سینه است. پلاکی که مکن است از اسمش دچار سو تفاهم شوید و بگید پلاک دیگه چیه؟

اما بدونید که منظورمان از پلاک سینه، همان بج سینه است. خیلی‌ها از این که نام بج سینه رو به پلاک سینه کاربردی میکنن، حس بهتری میگیرند و بیشتر از این نام برای سفارشات خود استفاده می‌کنند.

متریالهای متفاوتی هم برای ساخت پلاک سینه استفاده میشه. شما دوست داری از چه متریالی برای ساخت پلاک خود استفاده کنی؟

متریال‌ها با توجه به علایق‌ها به چند بخش تقسیم میشه:

  1. بعضی افراد فلز پسند هستند و برای کارشان به دنبال مقاومت محصول هستن تا ظرافت، بنابراین فلز رو انتخاب می‌کنند.
  2. بعضی افراد به دنبال ظرافت و زیبایی هستن. بنابراین متریالی رو انتخاب می‌کنند که بیشتر زیبا باشه و به مقاومت و خراب نشدن محصول اهمیت زیادی نمی‌دهند. متریال‌هایی مانند پکسی گلاس یا برنج و یا چوب رو انتخاب می‌کنند.
  3. بعضی افراد به دنبال این هستند که بتوانند در هر مواقع و هر شرایطی از پلاک سینه خود استفاده کنند، بنابراین متریالی رو انتخاب می‌کنند که هم سبک باشد و هم راحت شسته شود. ما به شما پلاک سینه پارچه یا چرم رو پیشنهاد میدیم.
  4. بعضی افراد هم به دنبال عوض کردن و تغییر مداوم پلاک سینه خود هستن، چون عاشق تغییرند و دوست دارند هر چه تمام‌تر با لباس خود ست کنند و شکیل به نظر آیند.

5.بعضی افراد هم به دنبال زیبایی و مقاومت هر دو با هم هستند. انتخابشان بج سینه فلزی است. البته فلز برنج نه فلز دیگری. هم مقاومت دارد و هم در نوع قالب گیری خود فوق‌العاده عمل می‌کنند. ابته این نکته هم در نظر بگیرید که هم شکیل است و هم سبک. از لحاظ قیمتی هم کمی با بقیه متریالها متفاومت است و از قیمت بالاتری برخوردار است.

پلاک سینه نقش خود را برای ما چطور ایفا می‌کند؟

هم اینکه مطمئن شویم از متریال درست و درمونی انتخاب شده یعنی از 100 به نقش 50% خود برای ما ایفا کرده است. پلاک سینه به همراه خود ما و لباس ما، مدام در گردش و رفت و آمد است.بنابراین باید در انتخاب متریال، دقت لازم به عمل آید که آسیب کمتری ببیند.

همین که امضای خود را با خود حمل می‌کنیم، یعنی پلاک سینه نقش خود را از 50% به 100% رسانده است و این یعنی افتخار به کارمان و برندمان.

برای سفارش پلاک سینه حتما مشورت کنید و مناسبت‌ترین متریال را انتخاب کنید که خدایی نکرده دچار خطا نشوید که این کارتان لازمه‌ی مشورت با کارشناسان ساخت پلاک سینه است. بنابراین می‌توانید به سایت نوین تندیس سر بزنید و سفارش خود را قبل از ثبت، بررسی نمائید و با مشورت با افراد متخصص بهترین انتخاب رو داشته باشید.