استند Joelle

مشخصات
کد محصول: 1-1401
نام پروژه: استند Joelle
سفارش: شخصی
متریال: ام دی اف + پلکسی گلاس
تعداد سفارش: لطفا تماس بگیرید.
بررسی تخصصی

استند های آرایشی معمولا در نوین تندیس از جنس های ام دی اف و پلکسی گلاس ساخته می شوند.

استند joelle هم با استفاده از ورق آکریلیک استخوانی و ام دی اف هایگلاس به رنگ سرمه ای ساخته شده است و در ساخت آن از تکنیک های حک و برش لیزر، سی ان سی، چاپ فلت بد و چاپ سیلک استفاده شده است.

استند Joelle برای به نمایش گذاشتن محصولات آرایشی این برند در فروشگاههای معتبر آرایشی و بهداشتی توسط شرکت زیبا رویان لیان سفارش داده شده است و با جدیدترین تکنیک ها، طراحی و ساخته شده است. استند Joelle با استفاده از تصاویر برگ و القای حس طبیعت و نور های زیبا نظر هر بیننده ای را در کنار دیگر آرشیپل ها و استند ها جلب می کند. در این استند قسمت بدنه و پایه از هم جدا می باشد و به خاطر حمل و نقل آسان تر و کاهش آسیب پس از رسیدن به فروشگاه مورد نظر به قسمت بدنه و پایه به سادگی بر روی هم قرار می گیرد. یکی از مراحل کاملا تخصصی و دشوار این استند ایجاد حالت خم در لبه کناری بدنه می باشد که توسط استاد کاران با تجربه در نوین تندیس اجرا می شود و جلوه بسیار منحصر به فردی به این استند می دهد.

طریقه سفارش استند های آرایشی به این صورت می باشد که شرکت درخواست کننده که معمولا از وارد کنندگان یا تولید کنندگان محصولات آرایشی می باشند؛ نمونه محصولات خود را برای نوین تندیس ارسال می کنند و ما بر اساس تعداد و نوع محصول و همچنین میزان فضای محل نمایش اقدام به طراحی می کنیم و پس از تایید نهایی یک نمونه ساخته می شود و برای مشتری ارسال می گردد. پس از برطرف شدن تمام ایرادات و اعمال نظرات مشتری، استن به تولید انبوه می رسد.

به نوین‌تندیسی‌ها، امتیاز دهید... 🙂

میانگین امتیازات ۵ از ۵
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.