بج سینه قطعه ای کوچک با کارایی بزرگ در تبلیغات مدرن امروزی

بج سینه

بج سینه؛ قطعه ای کوچک با کارایی بزرگ در تبلیغات مدرن امروزی

معرفی کامل بج سینه

در این بخش قصد داریم تا بیش از پیش با بج سینه یا نشان سینه آشنا شویم و این محصول تبلیغاتی فوق العاده برجسته را برای همگان معرفی سازیم تا به طور کامل با آن و نحوه سفارش و خرید آن مطلع گردند.

پس در صورتی که علاقه مند به این موضوع هستید و می خواهید به طور کلی با بج سینه آشنا شوید؛

 • ما را تا پایان همراهی کنید تا به طور کامل با آن آشنا گردید.

بج سینه که با نام های مختلفی از آن یاد می شود؛

 • به واقع نماد یا نشانه و علامتی می باشد که معمولا کارکنان شرکت های مختلف، ارگان های دولتی و غیر دولتی یا به طور کلی هر گروه وابسته دیگری با قرار دادن آرم و لوگوی شرکت خویش و به قصد تبلیغاتی مثمر به ثمر به گوشه سمت چپ کت یا مقنعه خویش می چسبانند تا به این منظور بتوانند در پهنه وسیعی شرکت مذکور را تبلیغ کنند.
 • علاوه بر تبلیغ در سطح وسیع با استفاده از بج سینه می توان شأن و جایگاه رفیع شرکت مذکور را ارتقاء بخشید و با سفارش آن در طراحی بسیار برجسته و با جنس و کیفیت عالی خود کارمندان خویش را خاص و متفاوت تر جلوه داد.
 •   در ادامه توضیحاتی در این خصوص داده می شود که این نشان برتر را چگونه می توان تهیه کرد و از چه جنس هایی می توان در طراحی و ساخت آن ها بهره مند گردید.

سفارش بج سینه

ساخت و طراحی بج سینه

بج سینه که با نام های متفاوتی از جمله:

اتیکت سینه، سنجاق سینه، نشان سینه، گل سینه و… از آن یاد می شود؛ از جنس های متفاوتی قابل طراحی است.

از جمله این جنس ها می توان به فلز یا سایر جنس هایی نظیر:

 • برنج، مس، استیل، آلومینیوم، پلاستیک و… است که به فراخور سلایق مختلف می توان هر یک از جنس های مختلف آن را برای شرکت های مختلف سفارش داد تا لوگوی شرکت را به شیوه های نوین و برجسته ای روی بج سینه حکاکی نمایند که در کارمندان شرکت یا ارگان مورد نظر بسیار منحصر به فرد و خاص جلوه گر شوند.
 • معمولا بهترین جنس و کیفیتی که از نشان سینه طراحی می کنند، می توان به جنس برنج اشاره ورزید که خاص شرکت های درجه یک و معتبری است که خواستار معرفی برند خود در سطح ملی یا جهانی هستند.
 • ساخت و طراحی این قطعه های کوچک در جنس های مختلف و در طرح های متنوع و گوناگون در شرکت های مختلفی امروزه با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته در کمترین زمان با بالاترین کیفیت و بازدهی ممکن صورت می گیرد که در نوع خود بسیار منحصر به فرد و بی نظیر می باشد.

قیمت نشان سینه

 • پیش از ثبت سفارش نشان سینه بهتر است در ابتدا با قیمت این نشانه های تبلیغاتی آشنا شد و علل و عوامل تأثیرگذار روی قیمت نهایی آن ها را نیز در نظر گرفت تا به این منظور با آگاهی و پیش زمینه به خرید بج سینه مبادرت ورزید.
 • جنس و متریال آن ها اصلی ترین فاکتور در تعیین قیمت آن ها به حساب می آید.
 • علاوه بر جنس، اندازه، تعداد سفارش، رنگ مورد استفاده، آبکاری با طلا یا هر جنس دیگر، برش و فرم دهی خاص آنان و حتی تحویل فوری سفارش مدنظر یا زمان کافی برای تحویل می توانند به طور کلی روی بج سینه سفارش داده شده شما کاملا تأثیر مستقیمی بگذارند و قیمت آن را تحت شعاع خویش قرار دهند.
 • به همین دلیل است که توجه به این عوامل پیش از خرید یا سفارش بج سینه از جمله عوامل تأثیرگذاری است که بایستی بدان اندیشید.

طراحی بج سینه

سفارش بج سینه

 • با توجه به استقبال بی نظیر شرکت ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی از بج سینه امروزه از این هدیه نفیس و در عین حالی کهن ایرانی به جهت معرفی پرسنل یک شرکت و ارگان خاص در سطح ملی یا بین المللی مورد استفاده قرار می دهند.
 • به جهت همین استقبال بی نظیر است که شرکت های زیادی امروزه مراتب را به جهت سفارش بج سینه صورت داده اند.
 • بدین ترتیب که آن ها در ابتدای امر لوگوی شرکت خویش را تعیین نموده و به جهت معرفی برند محصولات خویش با درج لوگوی شرکت خود روی بج سینه خواستار تبلیغی هدفمند و مثمر به ثمر هستند.
 • لذا به شرکت های سازنده و طراح مراجعه نموده تا نشان سینه آن ها را با بالاترین کیفیت ممکن طراحی نموده و به تعداد مشخص شده در اختیار آنان قرار دهند تا از این راه تبلیغاتی مدرن بتوانند برند خویش را به شیوه ای هنرمندانه در سطح کلان تبلیغ کنند تا تنها با چسباندن بج سینه روی کت پرسنل آقا یا روی مقنعه پرسنل خانم کیفیت و کارایی محصولات خویش را به همگان معرفی سازند.
 • بنابراین رو به سفارش بج سینه در طراحی های چند بعدی و نوینی می آورند که با بهره گیری از ایده پردازی های کارآمد، برند خود را زیباتر و شکیل تر جلوه نمایند.

به نوین‌تندیسی‌ها، امتیاز دهید... 🙂

میانگین امتیازات ۵ از ۵
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:)