بهترین متن‌های لوح تقدیر برای قدردانی از هنرمندان


خلاصه:
هنر یکی از جذاب‌ترین عرصه‌های فعالیت در هر کشوری است که مخاطبان بسیاری دارد، نواختن یک قطعه موسیقی، بازی کردن یک سکانس از یک فیلم یا کشیدن یک نقاشی گاهی چنان خاطره انگیز می‌شود که نیازی به تعریف ندارد، عرصه هنر و هنرآموزی یکی از عرصه‌هایی است که بیشترین همایش‌ها و جشنواره‌ها را در دنیا به خود اختصاص داده است، سالانه در جشنواره‌ها به بسیاری از حائزان رتبه‌های برتر هدایا و لوح تقدیرهایی اهدا می‌شود، اگر قصد برگزاری یک همایش و اهدای لوح تقدیر به نفرات برتر را دارید می‌توانید از متن‌‎های زیر برای اهدای لوح استفاده کنید.
کلمات کلیدی:
هنر یکی از جذاب‌ترین عرصه‌های فعالیت در هر کشوری است که مخاطبان بسیاری دارد، نواختن یک قطعه موسیقی، بازی کردن یک سکانس از یک فیلم یا کشیدن یک نقاشی گاهی چنان خاطره انگیز می‌شود که نیازی به تعریف ندارد، عرصه هنر و هنرآموزی یکی از عرصه‌هایی است که بیشترین همایش‌ها و جشنواره‌ها را در دنیا به خود اختصاص داده است، سالانه در جشنواره‌ها به بسیاری از حائزان رتبه‌های برتر هدایا و لوح تقدیرهایی اهدا می‌شود، اگر قصد برگزاری یک همایش و اهدای لوح تقدیر به نفرات برتر را دارید می‌توانید از متن‌‎های زیر برای اهدای لوح استفاده کنید.
 
 دومین دوره مسابقات فرهنگي و هنري …..
هنرجوی عزیز…..
تلاش تحسين برانگيز شما در دستیابی به مقام ……. مسابقات فرهنگي و هنري در رشته ……….. شایسته تقدیر و تشکر است. امیدواریم با استعانت از خداوند متعال در ادامه این مسیر همواره موفق و موید باشید.
مدیر موسسه……….
*****
آقای/ خانم …..
عرصه آواز و موسیقی عرصه عشق است که شما با گام نهادن در این عرصه توانستید موفقیت‌های چشمگیری به دست بیاورید. در این راستا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های گسترده و نهفته در ذات هنر برای انتقال مفاهیم هنری، تلاش برای خلق آثاری بدیع، جذاب و فاخر هنری، وجهه همت اصحاب هنر قرار گرفت که به بار نشستن آن مرهون تلاش شما عزیزان دانشجوی رشته آواز بوده که توانسته‌اید مقام ……. استانی در سال تحصیلی ……… را کسب نمایید. بدین وسیله ضمن قدردانی از همکاری شایسته حضرتعالی و اعلام مراتب تقدیر و تشکر، مزید توفیقات روزافزونتان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نماید.
مدیر موسسه ……….
*****
سرکار خانم……….
موفقیت ارزشمند شما در کسب رتبه …… هنرهای تجسمی در جشنواره …….. را تبریک عرض نموده و ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاش‌های هنری شما، امیدواریم با موفقیت‌های روزافزون، موجبات توسعه و ارتقای عرصه هنر را هر چه بیشتر فراهم آورید.
دبیر جشنواره ………
*****
هنرمند گرامی آقای/ خانم ……
 با سپاس از تلاش ارزنده شما، به موجب رای هیات داوران و کارشناسان هنر موسیقی گواهینامه افتخار ……….. دوره جشنواره  به جنابعالی که در بخش مسابقه ……… عنوان ………. را کسب کرده‌اید، تقدیم می‌شود.
دبیر ……… جشنواره …………
*****
جناب آقای ……
ترنم روح انگیز هنر شما چنان به گوش جان مردمان و اهالی موسیقی این سرزمین خوش نشسته است که عنوان اثر برگزیده سال در بخش ……… را برای قطعه …….. شایسته‌اش دانسته‌اند.
هیات داوران جشنواره ………. افتخار دارد به نشانه قدرشناسی مردمان هنردوست ایران زمین از نغمه‌های دلنوازی که به گنجینه ترانه و آواز این کشور تقدیم کرده‌اید تشکر کرده و این لوح تقدیر را پیشکش حضور شما کند. دل و جانتان تا همیشه خوش نوا و آسمان هنرتان تا ابد ترانه باران باد.
با احترام
ستاد برگزاری جشن سالانه ……….
*****
هنرمند گرانقدر جناب آقای ……….
مایه مباهات است که در سایه لطف الهی و سعی و تلاش خستگی ناپذیر طی سال‌های پربارعمرتان، سبب پدید آوردن آثار ارزشمند و نفیسی در زمینه فرهنگ ایران زمین بوده‌اید. انجمن …………. مفختر است مراتب تقدیر خود را از این تلاش بی وقفه ابراز نماید.
برای جنابعالی آرزوی سلامتی، موفقیت و تداوم حرکت در ترویج فرهنگ غنی و پربار سرزمین‌مان ایران را کماکان آرزومندیم.
رئیس انجمن ………..
*****
خبرگزاری وزین ……..
اکنون که بر دفتر ………. دوره نمایشگاه مطبوعات، ضیافت رسانه‌ها در بهار دانایی و آگاهی نقطه پایان می‌گذاریم، امید داریم که طراوت عطرآگین آن در برگ برگ رسانه‌هایمان باقی بماند و سطرهای روشن آینده را در سایه توجه به شفافیت و صداقت که افق جامعه‌ی رسانه‌ای است رقم زند. زحمات و خدمات شما در همایش بزرگ رسانه‌ای کشور را ارج می‌نهیم و با اذعان به این که شکوه و رونق این رویداد فرهنگی در گرو تلاش خستگی ناپذیر همکاران محترم آن رسانه بوده است، توفیق و تعالی روزافزونتان را مسئلت داریم. رئیس …. دوره نمایشگاه مطبوعات
*****
هنرمند گرامی جناب آقای ………
از تلاش و کوشش شایسته شما در برگزاری نمایشگاه ………. در …… ماه سال ……. تقدیر و تشکر به عمل آورده و از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم در سایه الطاف بیکران حضرتش و ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) در ارتقا و اعتلای هنر و فرهنگ ایران موفق و موید باشید.
سرپرست دفتر ………..
*****
بردار ارجمند آقای ……
مسئول محترم …..
سلام علیکم
اکنون که الطاف بیکران الهی شامل حال ما شده و این توفیق را یافته‌ایم که در مسیر رشد فرهنگ قرآنی کشور گام برداریم، شکرگزار این موهبت هستیم. با نظر به موفقیت شما در مسابقات قرآنی ……… در سال ………. و تلاش بی‌دریغتان در عرصه قرآنی کشور، بر خود لازم می‌دانیم این تلاش را ارج نهاده و به پاس این موفقیت از شما تقدیر به عمل آوریم. به همین مناسبت این لوح سپاس را خدمت شما اهدا می‌گردد.
از درگاه حضرت حق موفقیت روز افزون شما را مسئلت داریم.
مسئول برگزاری مسابقات …………
*****
هنرمند گرامی جناب آقای …
هنر یکی از نعمات الهی است که در وجود بشر به ودیعه گذاشته است، هنر می‌تواند انسان را به متعالی‌ترین درجات انسانیت نائل آورد، چه بسیار هنرمندانی که با پیمودن این راه، مهر تایید بر این نعمت الهی زده و کیمیای وجودی انسانیت را در خود کشف کرده‌اند. هنر سرچشمه معرفت است که انسان با نوشیدن جرعه‌ای از آن تشنه‌تر می‌شود و هرچه بیشتر می‌جوید بیشتر تشنگی بر او غلبه می‌کند. خرسندیم که عرصه هنر کشور از وجود شما بهره‌مند است.
به پاس زحمات چندین ساله شما در زمینه رشد و توسعه صنعت موسیقی کشور، این لوح سپاس تقدیم می‌گردد.
*****
سرکار خانم………
هنرآموز برتر مسابقات ………..
با سلام و احترام
به پاس خدمات هنرمندانه شما در تعالی هنر و پشتيباني از توسعه و ترویج آن در جامعه، کسب رتبه شیرین در مسابقات ……… در کشور ……… را به شما تبریک می‌گوییم. شیرینی این پیروزی در کام ملت ایران مرهون زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ شما است که توانستید نسیم افتخار را بر پرچم کشورمان وزانده و نام خود را در تاریخ هنر این کشور ماندگار کنید.
توفيق روزافزون همراه باسلامتي و سعادتمندي شما را از درگاه پروردگار مسئلت داریم.
وزیر ………..
*****
هنرمند فرهیخته ………..
هنرور بباید به هرکشور که بی وی ندارد شکوه و فری
هنرور چون جان و است کشور تن جهان از فروغ هنر روشن است
به پاس زحمات چندین ساله شما در عرصه هنری کشور و به خاطر تربیت هنرمندان بسیاری که با زحمات شما توانستند بدرخشند این لوح تقدیر خدمت شما پیشکوست بازیگری کشور تقدیم می‌شود. بی‌شک ذوق هنری شما، فرصت مغتنمی برای جوانان این سرزمین بوده است تا با بهره‌گیری از بزرگانی چون شما بتوانند استعدادهای خود را بروز داده و آینده هنری کشور را درخشان‌تر از امروز کنند.
ضمن سپاس از حضور شما در جشنواره ….. توفیقات روزافزون شما را زیر سایه الطاف الهی مسئلت دارم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی………..

به نوین‌تندیسی‌ها، امتیاز دهید... 🙂

میانگین امتیازات ۴ از ۵
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:)