سفارش ساخت تندیس فلزی

سفارش تندیس فلزی

سفارش ساخت تندیس فلزی

تندیس فلزی

 • تندیس فلزی از جمله نمونه تندیسک هایی می باشد که در انواع طراحی ها و جنس متنوعی تولید و عرضه می گردد.
 • استفاده از این کالا در سال های اخیر بسیار مورد توجه و انتخاب کاربران و مخاطبان واقع شده و تولید آن در مقایسه با دیگر محصولات مشابه بسیار افزایش یافته است.
 • این نوع تندیس ها به منظور قدردانی و تشکر به اشخاص و یا سازمان ها معتبر اهدا شده و در اکثر رویدادهای مهم کشور به دلیل نیاز بسیار به این محصول شاهد راه اندازی شرکت های متعدد و بسیار در سطح کشور به منظور طراحی و ساخت این تندیس ها می باشیم.

که در این میان شرکت ما به عنوان یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین شرکت های تولیدی تندیس فلزی شناخته شده و با داشتن مجرب ترین و کاربلدترین مهندسین و کارکنان توانسته است انبوهی از نیازهای جامعه را پاسخگو بوده و با بهره مندی از به روز ترین تکنولوژی در ساخت و برش کردن تندیس ها به بهترین شکل ممکن عمل کند و از این طریق نظر و توجه اغلب مشتریان و خریداران را به دست آورد.

 • تندیس فلزی با توجه به جنسی که داراست در مقایسه با دیگر تندیس ها از وزن بالایی برخوردار می باشد و اکثر در اشکال نمادی خاص با توجه به سفارش و درخواست مشتریان تولید و به فروش می رسد.

طراحی تندیس

طراحی و تولید تندیس فلزی

 • از مهمترین بخش های تولید و طراحی تندیس فلزی می توان به کیفیت مواد اولیه استفاده شده در آن اشاره کرد.
 • که در شرکت های تولیدی این محصول بایستی برای ساخت و عرضه بهترین و جذاب ترین تندیس های فلزی از مرغوب ترین و مناسب ترین مواد اولیه با پیشرفته ترین دستگاه های روز بهره مند شوند.

تندیس های فلزی به صورت چند بعدی با روش ریخته گری ساخته شده و فلز استفاده شده در این محصول با توجه به کیفیت تولید شرکت ها و هم چنین سفارش افراد متنوع بوده و این موضوع سبب شده است که نرخ های مشخص شده بر تندیس فلزی بر اساس نوع فلز، وزن محصول و نوع طراحی آن متغیر باشد.

 • جنس این محصول اغلب برنج، مس، استیل و در مواردی فولاد، نقره، طلا و آلومینیوم می باشد که با توجه به نوع فلز استفاده شده در تولید آن شاهد آثار مقاوم و ماندنی خواهیم بود.

سفارش ساخت تندیس فلزی

استفاده از تندیس فلزی برای هدایا به دانش آموختگان و دانشجویان در جشنواره و مراسم های فارغ التحصیلی از محبوب ترین انواع تندیس ها به شمار می رود هم چنین به منظور گرامیداشت از بهترین کارکنان و کارمندان در سازمان ها و موسسات مختلف افراد اقدام به ثبت سفارش ساخت تندیس فلزی با توجه به سلیقه و پسند.

 • خود می کنند که با توجه به تنوع طراحی ها در شرکت های مختلف مخاطبان باید بر اساس نوع طرح و کیفیت تندیس فلزی مدنظر مناسب ترین فروشگاه را برای خرید این محصول در اولویت قرار دهند.
 • شما می توانید با ورود به وب سایت آنلاین ما با مشاهده نمونه کارهای ارائه شده به کیفیت تولید محصولات در شرکت ما پی برده و فرصت مشاهده نرخ هزینه مشخص شده برای هر یک از نمونه تندیس های فلزی در وب سایت ما و دیگر فروشگاه های اینترنتی داشته باشید.
 • در این صورت به ارزان قیمت بودن محصولات وب سایت ما پی ببرید و با خیال راحت و اطمینان خرید و سفارش خود را به اتمام برسانید.
 • گزینش مواد اولیه تابع برآورد هزینه، برآورد سلیقه شخصی، اصول ساخت و تناسب با محتوای موضوعی و نوع طراحی می باشد که سفارش دهنده بر اساس خواست و انتظارات خود می تواند ساخت و سفارش این محصول را به مهندسین مجرب شرکت ما بسپارند.

ساخت تندیس

کیفیت طراحی تندیس فلزی

 • یکی از شاخص ترین و محبوب ترین ویژگی های تندیس فلزی، رخ نمایی و جلوه گری آن بوده و در وهله اول کاربران و مشتریان به این موضوع توجه داشته و در صورت جذب نظر و توجه انتخاب خود را نهایی می کنند.
 • از این رو در ساخت و تولید آنها باید از موادی استفاده و بهره مند شد که جذابیت و بازتابی بی نظیری را به دنبال داشته باشند.
 • که در این خصوص می توان گفت روکش های نقره و طلا که بوسیله آبکاری بر روی قطعات اجرا می گرد جلای چشم گیری را به تندیس فلزی می بخشد.
 • در حالت کلی می توان گفت کیفیت طراحی و تولید تندیس های فلزی ارزش مادی آن را افزایش و چند برابر کرده و به عنوان یکی از نفیس ترین و ارزش مادی بالا شناخته می شود.

از این رو بکار بردن مواد قیمتی در ساخت این محصولات و مرصع کاری با سنگ های گران بها و گوهرهای زینتی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و ارزش مادی آن را بالا می برد در نتیجه سبب خشنودی و رضایت کاربران و مشتریان شده و از این طریق می توان سابقه درخشانی را برای شرکت تولیدی و سازنده اینگونه تندیس ها به دنبال داشته باشید.

به نوین‌تندیسی‌ها، امتیاز دهید... 🙂

میانگین امتیازات ۵ از ۵
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:)