بج سینه

مشاهده بج سینه های ساخته شده به
صورت اختصاصی با طراحی سفارشی

مشاهده فروشگاه بج سینه های آماده
همراه با قیمت

بج سینه چیست؟

بج سینه ای که 100% به درد بخوره!

بج سینه از یکی از ملزومات مورد استفاده در هر مجموعه ای است که کارایی فراوانی دارد. هدایای تشریفاتی از ملزوماتی است که برای هر سازمان، ارگان و اداره‌ای جذاب است. چرا که در مراسم مختلف استفاده می شود و پایه ثابت اینگونه مراسم است.

بج سینه از هدایای تشریفاتی محسوب میشه یا نه؟

باید گفت بله، چون کوچک است دلیل نمی‌شود که او را از اعضای مهم هدایای تشریفاتی خطاب نکرد بلکه باید او را بهتر از دیگران تحویل گرفت، چون هم جم و جور و سبک است و هم اینکه به صورت مداوم خود را با افراد مختلف به نمایش می‌گذارد. کوچک و بزرگی چیز مهمی نیست، مهم این است که چقدر برای من و شما کاربرد دارد. پس ما بج سینه را در دسته هدایای تشریفاتی طبقه بندی می کنیم.

بج سینه نشانی برای هویت مجموعه شماست. هویتی که با کوچکی جثه‌ی خود، بهترین بازخورد را در تبلیغات امروزی برای ما به ارمغان می‌آورد. لوگو یا نشان برند شما در درون آن جا می گیره و در هرجا که باشید شما را از دیگران متمایز می کنه.

چرا باید از بج سینه استفاده کرد؟

خود بج به تنهایی دنیای بزرگی از تبلیغات رو به همراه دارد. شما با نصب آن بر روی لباس رسمی خود می تونید صدها پیام رو در یک نگاه به مخاطبی که با شما رو در رو میشه انتقال بدید.

 • اینکه سازمان مطبوع شما چیه
 • یا نام سازمان شما پیه
 • نام و نام خانوادگی شما چیه
 • شما چه سمتی در اونجا دارید
 • یا حتی لوگو سازمان شما چه شکلیه

و چیزهای زیاد دیگری که در ذهن مخاطب شما عبور می کنه؛

ساخت بج سینه در نوین تندیس:

ما در مجموعه نوین تندیس نزدیک به دو دهه است که به کار طراحی و ساخت بج سینه، نشان سینه، مدال افتخار و مدالیون مشغول هستیم. با کوله‌باری از تجربه که در انواع پروژه ها به دست آورده‌ایم و از نظرات مشتریان خودمون در بهبود کارمون استفاده کرده ایم. ما برا یرسیدن به کیفیت مطلوب راه درازی را پشت سر گذاشتیم تا آنچه باب دل خودمان و خواست مشتری هایمان است ارایه کنیم.

 در ساخت این محصول نکات مهمی را باید همیشه در نظر داشت:

 1. استفاده از سوزن و مگنت با کیفیت
 2. کیفیت سطح مات و براقی در بج سینه برنجی
 3. دوربری تمیز و بدون انحراف از خط و پرداختکاری رنجه اره
 4. پوشش صحیح بج سینه با آبکاری مناسب طلا یا نیکل
 5. رنگ گذاری یکدست و ساخت رنگ مطابق طرح ارایه شده
 6. بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از آسیب هنگام ارسال

بج سینه از چه متریالهایی ساخته می‌شود؟

کاربرد بج سینه با توجه به متریالش در کجاست؟

چوبی:

 • استفاده رسمی: برای ادارات استفاده می‌شود اما به مقدار کم مورد استقبال قرار می‌گیرد. چرا که ضد آب نیست و ممکن است در گذر زمان مخدوش شود.
 • استفاده شخصی: مناسب برای افرادی که هنرمند هستند و هر کسی که هنر چوب را دوست دارد.

فلزی:

 • استفاده رسمی: رسمی است و برای ادارات و ارگان‌ها استفاده می‌شود و یه جورایی لاکچری است و از درخشندگی خاصی برخوردار است.
 • استفاده شخصی: استفاده می‌شود اما کاملا سلیقه‌ای است و کم و بیش مورد استفاده و حمایت قرار می‌گیرد.

سربی:

 • استفاده رسمی: مورد استقبال ادارات و … قرار می‌گیرد و با توجه به هزینه‌ی کمی که باید در قبال آن پرداخت کرد، برای بیشتر کارفرمایان به صرفه خواهد بود.
 • استفاده شخصی: بیشتر افراد دوست دارند که بج سینه از متریال سرب که حس عجیبی دارد را داشته باشند و استفاده روزانه خود را به آن اختصاص دهند.

برنجی:

 • استفاده رسمی: فرم خاص و منظمی دارد و در آخر از نهایت شارپ بودن، خود را در دل همگان جا کرده است. برای بیشتر ادارات، بانک‌ها و مراسم خاص بسیار مناسب است، چون بسیار گیرا و برای دیگران مطمئنن جذاب خواهد بود. سبک است و به محض اینکه به لباس خودتون وصل کنید، درخشندگیش طوری است که، باعث جذب نگاه‌ها می‌شود.
 • استفاده شخصی: اکثر افراد از این بج خوش حس و زیبا استفاده خواهند کرد.

پارچه ای:

 • استفاده رسمی: کم پیش آمده که برای مکان‌های رسمی مورد استفاده قرار گیرد.
 • استفاده شخصی: استفاده‌ی بیشتر این بج، شخصی است، چون هر فرم و طرحی را برای خود طراحی می‌کنند و بدون هیچ محدودتی به لباس خود یا می‌دوزند یا از طریق وصل کردن یک سوزن به پشت آن، به لباس خود وصل می‌کنند.

آلومینیومی:

 • استفاده رسمی: استفاده رسمی دارد و با ابعاد  مستطیل تولید میشه و در اختیار شما قرار می‌گیرد. کیفیت بالایی دارد و برای ادارات بسیار مناسب است و قابلیت افزودن نام و سمت اشخاص آن را جذابتر می کند.
 • استفاده شخصی: برای استفاده شخصی مناسب است. اگر یه وقت خدایی نکرده یادتون رفت از لباستون جداش کنید و ناخود آگاه لباس رو در لباسشویی انداختید، اگر این متریال رو انتخاب کرده باشید، جای نگرانی نخواهد داشت، چرا که ضد آب است و آسیب نمی بیند.

پلکسی گلاس:

 • استفاده رسمی: دارد.بج سینه پلکسی گلاس که با مولتی استایل متفاوت تر هم می شود. ساخت اون کاملا با دستگاه لیزر است و امکان خطا در آن کم است.
 • استفاده شخصی: برای این کار کاملا سلیقه‌ایست، ممکن است انتخابش کنید یا نه!

خوبیها یا بهتر بگم مزایای بج سینه چیه؟

بج سینه دوست و همراه همیشگی همه خواهد بود. چرا که خاص و قابل حمل است و اینکه لباس را هم زیباتر می‌کند. خود بج سینه درخشندگی و زرق و برق عجیبی را به همراه داره چرا که طرح و رنگ باید با توجه به سلیقتون انتخاب بشه که دچار دلزدگی نشوید.

این محصول کوچک است اما به همراه داشتنش، بزرگی می‌خواهد که مطمئنا شما از این بزرگی برخوردار خواهید بود. هر چه بج سینه، بیشتر استفاده شود، دیگران بیشتر به وجد می‌آیند و در پی این هستند که برای خود، بج سینه دست و پا کنند.

بج سینه بدی ها و خوبی ها ؟

بج سینه بدی که ندارد، اما یه کوچولو با یک بدی همراه است، آن هم، کوچک بودن و احتمال گم شدگی آن وجود دارد البته اگر حواس پرتی ما رو به همراه داشته باشد. بیشتر افراد از نظم فراری هستند، چون یا خسته‌اند یا حوصله جمع کردن و مرتب بودن رو ندارند. بج کوچک کمی نیاز به مراقبت و نگهداری شما نیازمند است و نباید با بی نظمی شما خود را سازگار کند بلکه باید شما نظم را در مورد او  عملی کنید. اما در وصف خوبیهای اون فکر کنم کم نگفته باشیم.

کاربرد بج سینه

بج سینه مختص معرفی برند شما در هر جا و هر مکانی است. بنابراین 100% در تبلیغات شما برای برندتان و هویت آن کاملا کاربردی است. باید در نظر داشت که این محصول، کاربردی ترین عضو در هدایای تشریفاتی است. سبک و همراه شماست و بیشتر از آنکه اذیتی داشته باشد برای ما حکم منفعت را به همراه دارد. بنابراین در انتخاب طرح و متریال خود دقت کنید و با داشتن این بج به خود و مجموعه خود افتخار کنید.

نشان سینه چیست؟

نشان سینه رو میشه خیلی ساده یه مدالیون برای تقدیر  و تشکر از یک برگزیده عنوان کرد یعنی هر شخص منتخب یا نخبه یا ورزشکار پر افتخار  بعداز مراسم تجلیل و بزرگداشتی که ازش ترتیب داده میشه یه مدال افتخار یا نشان افتخار  اهدا میشه که بر روی سینه نصب میشه. معمولا بر روی نشان سینه موضوع بزرگداشت یا مراسم، لوگوی مراسم، تاریخ و عنوان اون نشان درج میشه که مانند بج سینه می تونه از متریال های مختلف فلزی ساخته بشه.

تفاوت بج سینه و نشان سینه در چیست؟

بج سینه از جمله محصولاتیه که میشه در هر مکانی از اون استفاده کرد و در بیرون یا داخل محیط کار یا در مراسم رسمی و غیر رسمی قابل استفاده است اما نشان سینه حتما در یک مراسم رسمی و فقط به عنوان یک نشان رسمی در همان مراسم قابل استفاده است که به شخص منتخب تقدیم میشه و در پایان مراسم شخص می تونه اون رو در جعبه مخصوص خودش قرار بده و در ویترین منزل یا محل کار به عنوان افتخارات خودش سالها نگهداری کنه.

نحوه بسته بندی و ارسال این محصول در مجموعه نوین تندیس چگونه است؟

ما انواع بج سینه رو و در هر تعدادی که سفارش بدید به تفکیک هر عدد رو درون جعبه های مقوایی با درب طلق قرار می دیم و در کنار هم سلفون کرده و درون کارتن برای شهرستان ها و درون ساک دستی در تهران ارسال می کنیم. نشان سینه هم به همین صورت هر عدد درون جهبه قرار می گیره با این تفاوت که برای نشان سینه شما م یتونید جعبه نفیس هم سفارش بدید مثل جعبه چوبی یا جعبه با روکش مخمل. البته گاهی اوقات مشتریان ما برای این محصول هم جعبه با روکش جیر یا مخمل سفارش می دن که محصولشون رو خیلی خاص می کنه.

زمان کمی دارید | یا بودجه محدود؟

آخرین نمونه کارها

آخرین مقالات