لوح تقدیر

مشاهده لوح تقدیر های ساخته شده به
صورت اختصاصی با طراحی سفارشی

مشاهده فروشگاه لوح تقدیر های آماده
همراه با قیمت

لوح تقدیر: آیا به دنبال اطلاعاتی برای تفسیر صحیح این نماد ارزشمند افتخار و تقدیر هستید؟

لوح تقدیر

لوح تقدیر: راهنمای جامع برای درک، استفاده و ارزیابی این نماد افتخار و تقدیر

لوح تقدیر: خوشبختانه، یکی از راه های مؤثر برای بیان قدردانی از تلاش ها و موفقیت های یک شخص یا شرکت، اهدای این هدیه تبلیغاتی است. این عمل، همراه با نمونه ای از تاثیر مثبت افراد در محیط کاری را نشان می دهد و این افراد را در مسیر رشد و ترقی حرکت می دهد. در این مطلب، به شما کمک خواهیم کرد تا بفهمید چگونه از یک شخص یا شرکت با این هدیه تشریفاتی مناسب قدردانی کنید و همچنین مواردی را که در طراحی و اهدای این لوح ها مهم هستند، بررسی کنید. بنابراین، اگر می خواهید بیشتر در مورد این موضوع بدانید، با ما همراه باشید و به ادامه مطالب این صفحه توجه کنید.

لوح تقدیر، نمادی از شکوه و حرفه‌ای بودن

این هدیه تبلیغاتی یکی از روش های معتبر و محبوب در جوامع امروزی است که برای قدردانی و تشویق افراد استفاده می شود. در این مقاله، به بحث در مورد این هدیه تبلیغاتی و مزیت ها و نبایدهای آن، چرا باید از لوح تقدیر استفاده کرد و همچنین متریال هایی که از آن ساخته می شود، می پردازیم.

لوح تقدیر

بهترین روش‌ها در اهدای این هدیه تشریفاتی

استفاده از لوح تقدیر برای تشویق و قدردانی از عملکرد یک فرد یا گروه، دارای مزایای فراوانی است. اولاً، این هدیه تبلیغاتی می تواند به عنوان یک نماد مهم و قابل توجه برای ارزش گذاری و افتخار باشد. همچنین، این لوح می تواند افتخار و اعتبار افراد را افزایش دهد و ایجاد انگیزه و خود اعتمادی برای ادامه کارها و پیشرفت آنها فراهم کند.

لوح تقدیر

در لوح تقدیربه چه نکاتی باید دقت کرد؟

به این نکات اساسی در طراحی و ساخت لوح تقدیر بی نقص توجه کنید:

 1. باید در انتخاب این هدیه تبلیغاتی، مواردی مانند طراحی، کیفیت و قیمت را در نظر بگیریم تا هدیه ای مناسب و در خور شخصیت و منش فرد برای او تهیه کنیم.
 2. لازم است که این هدیه تبلیغاتی مناسبی برای فرد یا گروه مورد نظر انتخاب شود تا ارزش و قدردانی واقعی را برای آنها نشان دهد.
 3. تا می توانیم آن را برای شخص مورد نظرمان شخصی سازی کنیم یعنی نام او را در متن لوح درج کنیم؛ متنی اختصاصی برای او تنظیم کنیم و اگر لوح برای یک شرکت است از متن رسمی تر استفاده کنیم.
 4. نام خود را به عنوان اهدا کننده در انتهای متن بیاوریم تا در آینده به یادگار بماند و یادآور شما باشد.

مزیت اهدای لوح تقدیر: از مزیت های استفاده از این هدیه تشریفاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارتقای اعتماد به نفس:

اهدای این هدیه تبلیغاتی می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و اعتبار شخص یا اعضای یک شرکت شود و ایجاد انگیزه برای بهتر انجام دادن کارها و دستیابی به اهداف بزرگتر گردد.

 1. تشویق به کار بهتر:

 اهدای این هدیه تبلیغاتی به فرد یا گروهی که عملکرد خوبی داشته باشد، می تواند آنها را تشویق کند تا در آینده بهتر از قبل عمل کنند.

 1. افزایش ارتباطات:

اهدای یک لوح تقدیر می تواند باعث ایجاد ارتباطات مثبت بین افراد و گروه ها شود و باعث تقویت روابط کاری و بهبود همکاری در تیم ها گردد.

این هدیه تشریفاتی از چه متریال هایی ساخته می شود؟

چگونه با بکارگیری طرح‌های حرفه‌ای لوح تقدیر زیبا خلق کنیم؟

یک راهنمایی مهم برای طراحی این هدیه تبلیغاتی بی‌نظیر: در طراحی این هدیه تبلیغاتی کارآمد و حرفه‌ای نمایان کننده شکوه و افتخار یک شخص است و همواره باید به این نکته توجه کرد که این هدیه به چه شخص و با چه انگیزه ای اهدا خواهد شد. شما باید در انتخاب طرح برای یک خانم یا آقا و حتی یک شرکت همکار و یا یک سازمان دولتی فرق قایل شوید. اگر می خواهید برای خانم های یک شرکت مثلا در جشنی تعدادی این هدیه تشریفاتی اهدا کنید سعی کنید که هدیه شما از لحاظ رنگ، شکل و متن داخل آن با موضوع مناسبت هماهنگی داشته باشد.

لوح تقدیر
لوح تقدیر

بهترین مواد و تکنیک‌ها در ساخت لوح تقدیر حرفه‌ای

یک لوح تقدیر حرفه‌ای باید از مواد درجه یک استفاده شود تا دوام بالایی داشته باشد. این هدیه ارزشمند ممکن است سال ها در ویترین یک شرکت یا طاقچه اتاقی جای بگیرد و باید در برابر نور و رطوبت مقاومت داشته باشد. در تکنیک ساخت آن نیز می بایست از یراق آلات مرغوب استفاده شود و همچنین در مونتاژ آن دقت شود تا محصول نهایی کاملا بی نقص به دست شخص برسد.

ایده‌های خلاقانه برای طراحی و ساخت صحیح این هدیه تبلیغاتی

ما همواره از ایده های جدید برای طراحی لوح تقدیر های خود استفاده می کنیم و سعی داریم تا کار خود را همیشه به روز و با متد جدید حفظ کنیم. حتی از نظرات مثبت مشتریان خودمان بارها برای شخصی سازی محصولات استفاده کرده ایم تا نهایت رضایت آنها را جلب کنیم.

لوح تقدیر

نکات حرفه‌ای در انتخاب لوح تقدیر

 1. زمان: بهترین زمان را برای اهدای آن در نظر بگیرید و بهتر است با هماهنگی و در مراسمی این کار انجام شود
 2. مناسبت: از یک مناسبت خاص برای انجام اهدای این هدیه تبلیغاتی بهره ببرید
 3. شخص: حتما نام شخص گیرنده این هدیه تبلیغاتی را در ابتدای متن درج کنید؛ با سرکار خانم یا جناب آقا یا حتی کلمات خودمانی
 4. اهداکننده: نام خود یا شرکت اهدا کننده را در انتهای متن درج کنید و حتی اگر در منسبت رسمی است از نام مدیر شرکت استفاده کنید.
 5. امضا: امضای یک مدیر یا شخص هدیه دهنده می تواند متن را بسیار زیباتر کند.
 6. متن: از متن مناسب بهره ببرید و متناسب با شخص گیرنده آن را تنظیم کنید البته ما در سایت نوین تندیس هم متن‌های خوبی برای راحتی شما آماده کرده ایم.
 7. متریال: متریال را براساس بودجه و نوع مناسبت و شخص یا شرکت گیرنده انتخاب کنید. حتی می توانید برای مشاوره از کارشناسان فروش ما کمک بگیرید.
 8. نوع: این هدیه تبلیغاتی انواع گوناگونی از نظر شکل و اندازه دارد و شما می توانید با بررسی انواع آن در سایت ما از میان آنها یک مدل را انتخاب کنید.

زمان کمی دارید | یا بودجه محدود؟

آخرین نمونه کارها

آخرین مقالات