کانسپت فروشگاه آدیداس سئول بر اساس ویژگی‌ها و نیازهای منطقه ای و فرهنگ خیابانی kasina طراحی شده و برنامه ویژه ای برای ارائه محصولات آدیداس دارد. کمپانی آدیداس برای طراحی متفاوت این پروژه سراغ یک تیم طراحی با رویکردهای متفاوت رفته تا این شعبه خود از نگرش‌های سنتی و مدرن به صورت همزمان بهره ببرد. شرکت معماری URBANTAINER با بازسازی نمای بیرون فروشگاه و حفط المان‌های قدیمی هویت این مکان را حفظ نموده و در عوض داخل را دچار دگرگونی‌های زیادی کرده است.

طراحی داخلی شامل سکو و قفسه‌هایی است که کتانی و ست‌های اسپرت را به نمایش گذاشته است. مهم‌ترین ویژگی طراحی داخلی رعایت سیرکولاسیون و حریم بین هر قفسه و اِستند است. فاصله ای استاندارد برای زمانی که فروشگاه شلوغ بوده و تعداد مشتریان بیش از اندازه باشد. رعایت اصول اولیه طراحی از ویژگی‌های تیم معماری URBANTAINER به شمار می‌رود.

برخلاف ظاهر سنتی و بافت قدیمی بیرون، فضای داخل از فروشگاه های فعلی مدرن تر بوده و از تمام المان‌های زیباسازی استفاده کرده است. ویترین‌های آبی رینگی که با کاربری سکو طراحی شده تا زیبایی مدل‌های داخل فروشگاه را دوچندان کند. کانسپت جدید فروشگاه آدیداس الگوی جدید و زیبایی برای ساخت شعبه‌های دیگر به شمار می‌رود.

منبع