اتیکت سینه

اتیکت سینه

اتیکت سینه

اتیکت سینه در بازار هدایای تبلیغاتی و تشریفاتی محصولات متنوعی وجود دارد که هر یک می تواند کاربرد متفاوتی نسبت به بقیه داشته باشد.

بج سینه ، نشان سینه یا اتیکت سینه ؟ هر کدام از این محصولات چه خصوصیاتی دارد و در کجا استفاده می شود.

بج سینه چیست و چه کاربردی دارد؟

بج سینه در حال حاضر یکی از ادوات مهم در ساخت هویت سازمانی و ایجاد یکپارچگی در سازمان ها می باشد. بج سینه از متریال های گوناگون ساخته می شود اما مهمترین آنها فلزات برنج، سرب و در موادی از پلاستیک و چوب استفاده می شود.

اما ما در مجموعه نوین تندیس معمولا از فلزات به خصوص برنج استفاده می کنیم.

بج سینه
بج سینه

زیرا در استفاده از ورق برنج، امکان تولید در تیراژ محدود وجود دارد و هم می توان به راحتی برای تولید تیراژ بالا نمونه سازی کرد همچنین به علت صیغل پذیری و آبکاری با فلزاتی مانند طلا و نیکل، نما و ظاهر بسیار درخشان تری نسبت به دیگر متریال ها خواهد داشت.

اما برسیم به اینکه اصلا بج سینه چیست؟

بج سینه اختصاصا در اصطلاح حرفه ای لوگوی مختص یک سازمان است که با اشکال متفاوت طراحی و ساخته می شود.

گاهی ساخت بج سینه با ساین شرکت به تنهایی می باشد و گاهی ساین و نام شرکت با هم استفاده می شود. اما در هر دو حالت تنها نماد آن سازمان است که به چشم می خورد و هیچ جزییات اضافه ای در آن دیده نمی شود.

معمولا سفارش بج سینه برای استفاده در نمایشگاه، کنفرانس، همایش، یا جلسات کاری می باشد و همچنین برای پرسنلی که با ارباب رجوع سر و کار دارند استفاده فراوانی دارد.

ما در مجموعه نوین تندیس با بهره گیری از طراحان مجرب، بهترین طرح را برای لوگوی شما در ساخت بج سینه پیشنهاد می دهیم و شما می توانید به سلیقه خود از میان آنها انتخاب کنید.

اتیکت سینه چیست و چه کاربردی دارد؟

اتیکت سینه
پلاک اسم
  • خوب حالا می رسیم به جزییات تخصصی، آیا بج سینه به تنهایی می تواند تمام نیازهای معرفی اشخاص را برطرف کند یا اینکه می توان از ابزاری با جزییات بیشتر هم استفاده کرد.
  • بله درست است اتیکت سینه در معرفی شخص و سازمانش یک پله فراتر می رود.
  • در ساخت اتیکت سینه در کنار درج ساین شرکت و سازمان مربوطه، نام و سمت شخص نیز در آن درج می شود.
  • اتیکت سینه معمولا اندازه بزگتری نسبت به بج سینه دارد ( البته به علت جزییات بیشتر) و  طوری طراحی می شود که همخوانی مناسبی بین نام و سمت شخص با  لوگوی سازمان ایجاد شود.
  • در سفارش اتیکت سینه همانند بج سینه، به رنگ سازمانی هم توجه می شود و از رنگ اصلی لوگو یا در صورت تک رنگ بودن نوشته از رنگ سازمانی برای زمینه استفاده می گردد.

در طراحی اتیکت سینه هم طراحان ما چند اتد خدمت شما ارایه می دهند تا بتوانید از میان آنها به سلیقه خود انتخاب کنید. البته طراحی ها با رنگ ها و متریال های مختلف نیز ارایه می گردد و حتی می توانید از مشاوره موثر تیم فروش نوین تندیس در انتخاب هوشمندانه و بهتر بهره ببرید.

اتیکت سینه از متریال های گوناگونی ساخته می شود که مهمترین آنها مولتی استایل، فلزات برنج و آلومینیوم آنادایز می باشد که به علت خروجی محصول با کیفیت تر ما در نوین تندیس از فلزات برنج و آلومینیوم بیشتر استفاده می کنیم.

در اتیکت سینه برنجی که به روش های مات و براق و رنگی ساخته می شود و معمولا با روش اره بری دستی برش داده می شود؛

بج سینه مرکز جراحی رازی
بج سینه مرکز جراحی رازی

می توان به تناسب طرح دوربری های خاص آن لوگو را نیز انجام داد. البته هر کدام از دو جنس برنج و آلومینیوم مزایای و محدودیت های خاص خود را دارند.

  1. مثلا در آلومینیوم می توان از تکنیک چاپ فلت بد طرح را کاملا رنگی بر روی اتیکت سینه پیاده سازی کرد ولی در جنس برنج فقط می توان از تکنیک مات و براق یا رنگ گذاری دستی استفاده کرد.

در هر صورت هر یک از آن ها زیبایی های خاص خود را دارند و سلایق گوناگون را راضی می کنند.

نمونه کار اتیکت سینه

حال این اتیکت سینه در کاربرد چه تفاوتی با بج سینه دارد؛ البته باید عرض کنم که فرق چندانی بین این دو وجود ندارد و هر دو در جلسات، همایش ها و نمایشگاه ها استفاده می شوند اما یک حسن اساسی در اتیکت سینه است که بج سینه از آن بی بهره است و آن نام و سمت شخص است که در برخورد اول با هر فردی می تواند معرف او برای شروع صحبت باشد و ارتباط بهتر و صمیمانه تری با مخاطب ایجاد می شود.

نام های دیگری نیز برای این دو استفاده می شود مانند بج نام؛ پلاک سینه، پلاک اسم، گل سینه، بچ سینه، و یا اسامی دیگر که ما به نام های مشهورتر بسنده می کنیم.

مجموعه نوین تندیس در ساخت بج و اتیکت سینه از اساتید ماهر و مجرب بهره می برد و طی دو دهه فعالیت خود همواره سعی کرده ایم تا محصولات خود را با بهترین کیفیت عرضه کنیم.

به نوین‌تندیسی‌ها، امتیاز دهید... 🙂

میانگین امتیازات ۵ از ۵
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.