فراخوان طراحی لوگو «پایتخت فرهنگی جهان اسلام»

فراخوان هنری

فراخوان مسابقه سراسری طراحی لوگوی، «پایتخت فرهنگی جهان اسلام_ مشهد ۲۰۱۷ منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مشهد۲۰۱۷ پایتخت فرهنگی جهان اسلام، آیسسکو  (ISESCO)  ( نهاد فرهنگی، علمی و آموزشی وابسته به سازمان کنفرانس اسلامی) مشهد را به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال ۲۰۱۷ انتخاب کرده است.

برگزاری این رویداد مهم برای شهر مقدس مشهد و کشور ایران، فرصتی را فراهم می کند که از طریق آن ضمن توسعه و ارتقای فعالیت های فرهنگی و هنری، مخاطبان خود را در گستره جهانی از طریق صورت بندی و ارسال پیام های فرهنگی و هنری، با تمدن و فرهنگ ایرانی-اسلامی آشنا سازد.

دبیرخانه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مشهد۲۰۱۷ پایتخت فرهنگی جهان اسلام،  با همکاری معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه وشهرسازی، سازمان ملی زمین و مسکن و استانداری خراسان رضوی، در نظر دارد طراحی  نشانه (لوگو) برای این رویداد مهم بین المللی را به مسابقه بگذارد.

کمیته داوران این مسابقه را آیدین آغداشلو، قباد شیوا، ابراهیم حقیقی، صداقت جباری و اصغر کفشچیان مقدم تشکیل می دهند، دبیر اجرایی و هنری مسابقه نیز به عهده مجتبی آقایی سربرزه است.

علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را از طریق  سایت اینترنتی دبیرخانه به نشانی http://www.jvhonar.ir و یا  http://www.artonlines.com/mashhad2017   به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

بر اساس این گزارش، به ۸ اثر برگزیده این جشنواره جوایزی به شرح زیر اهدا می شود:

رتبه اول ۱۰ سکه بهار آزادی و لوح افتخار

رتبه دوم ۵ سکه بهار آزادی و لوح تقدیر افتخار

رتبه سوم ۳  سکه بهار آزادی و لوح افتخار

رتبه های چهارم تا هشتم ۱ سکه بهار آزادی و لوح تقدیر

همچنین گروه داوری از میان آثار رسیده به این مسابقه حداکثر ۱۰۰ اثر را برای نمایشگاه و چاپ در کتاب انتخاب می کنند که علاوه بر آن به هر یک از این آثار معادل معادل ۲ میلیون ریال هدیه اهدا می شود.

کانال تلگرام مسابقه:    https://telegram.me/artonline

به نوین‌تندیسی‌ها، امتیاز دهید... 🙂

میانگین امتیازات ۵ از ۵
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:)