چگونه با ارائه لوح تقدیر می‌توان در خاطره مخاطبان ماندگار شد؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]


حتما بسیاری از ما حداقل یک نمونه از لوح تقدیر در منزل یا محل کار خود داریم، هنوز هم نگاه کردن به قاب‌های فلزی ساده دوران دانش‌آموزی که با یک مقوای رنگی و یک متن تقدیرآمیز روی آن که با یک شیشه معمولی پوشانده شده بود یادآور خاطرات بسیاری است، خاطراتی از دوران سرمستی دبستان و بازی‌های آن. هنوز هم با گذشت سال‌ها از آن دوران، اما لوح‌های تقدیری که به خاطر نمرات خوب یا نمره انضباط و معدل خوب به ما داده شده در گوشه‌ای از منزل وجود دارد و با هر بار مرور آن‌ها دورانی از مقابل چشم آدم عبور می‌کند که دیگر قابل تکرار نیست، اما می‌توان نگاهی به لوح تقدیر آن دوران کرد، چشمان خود را بست و آن روزها را به یاد آورد! 


چرا لوح تقدیر اینقدر خاطره انگیز است؟!

هر انسانی از اینکه از کارها و اقداماتش تقدیر شود احساس خوب و لذت بخشی خواهد داشت، به همین خاطر داشتن انواع لوح تقدیرها احساسات خوب آن زمان را برای انسان تداعی می‌کند، اگر شما هم می‌خواهید در خاطره کسانی که برای شما مهم هستند ماندگار شوید لوح تقدیر گزینه بسیار مناسبی است. در ادامه علت اینکه چرا لوح تقدیر اینقدر خاطره ساز است را مرور می‌کنیملوح تقدیر فضای کمی می‌گیرد

لوح‌های تقدیر هرچند اندازه‌های مختلفی دارد اما بیشتر آن‌ها با فضای کمی که اشغال می‌کنند می‌توانند در بهترین نقاط محل کار یا خانه کسانی که شما می‌خواهید به آن‌ها لوح تقدیر اهدا کنید قرار بگیرند. در ویترین پذیرایی، در کتابخانه، روی طاقچه خانه، روی میز مطالعه، روی میز اداری، روی دیوار اتاق‌ها حتی انواع شکیل آن را می‌توان در اتاق پذیرایی قرار داد. انواع مدل‌های دیواری نیز کمترین فضای ممکن را می‌گیرند.

لوح تقدیر ماندگاری بالایی دارد

لوح‌های تقدیر به خاطر جنس و موادی که در آن‌ها استفاده می‌شود مقاوم هستند، انواع نمونه‌های فلزی آن هیچ وقت خراب نمی‌شوند و آسیب نمی‌بینند. برخی مدل‌های آن نیز با داشتن شیشه همیشگی و بادوام است. همه دوست دارند خاطره تقدیرهایی که از آن‌ها شده را مقابل چشم خود داشته باشند. چه چیزی بهتر از یک لوح تقدیر روی دیوار محل کار یا خانه؟! با لوح تقدیر می‌توان دیوار خاطره‌ها برای افراد ساخت.


 

نام اهدا کننده لوح تقدیر همیشه همراه فرد است

شما وقتی هدیه‌ای به فردی می‌دهید، در ذهن مخاطب خود ثبت می‌شوید، اما خیلی‌ها فراموشکار هستند و به یاد نمی‌آورند که مثلا فلان عطر را از چه کسی گرفته‌اند! شما با ارائه یک لوح تقدیر به همراه هر هدیه‌ای برای تقدیم به کارمندان، معلم‌ها، دانش‌آموزان و غیره نام خود را همیشه همراه کسی می‌کنید که از شما لوح تقدیر گرفته است؛ در حقیقت شما اینگونه با یک تیر دونشان زده‌اید؛ چراکه علاوه بر تقدیر و تشکری شایسته از مخاطب خود، به اصول برندینگ هم پرداخته‌اید.


لوح تقدیر زمان و مکان را ثبت می‌کند

وقتی شما به فردی یک لوح تقدیر اهدا می‌کنید در حقیقت یک زمان و مکان را برای فرد به ثبت می‌رسانید، خیلی از افراد به خاطر نمی‌آورند که چه زمانی در چه شغل یا کاری چه تقدیر و تشکرهایی از عملکردشان صورت گرفته است. اما همین افراد با داشتن لوح تقدیری از آن مراسم، تاریخ دقیق آن روزها را هم در اختیار خواهد داشت. معمولا روی بسیاری از لوح‌های تقدیر بسته به سلیقه سفارش دهندگان می‌توان تاریخ، نام برند، شرکت، سازمان، موسسه و هر مورد دیگری را ثبت کرد، حتی شما می‌توانید جایی که این لوح به افراد ارائه می‌شود را هم ثبت کنید، با این کار فرد حتی با گذشت سال‌هایی طولانی می‌داند دقیقا برای چه کاری، در چه تاریخی و در کدام مراسمی مورد قدردانی قرار گرفته است.

    
متن ماندگار است!

از گذشته‌های خیلی دور دادن نامه شیرین بوده است، خاصیت متن و خط است که انسان برای چیزهای ارزشمند دوست دارد بارها آن را بخواند و مرور کند. نوشته‌ها یکی از بزرگترین مدارکی است که تا کنون به دست بشر رسیده تا تاریخ را درک کند و بشناسد. مثلا فرض کنید با نوشتن یک سنگ نوشته چه توسعه‌ای در تاریخ نگاری یک مقطع تاریخی به وجود آمده است، متن‌ها و تصاویر، گرچه ساکتند اما درون خود دریایی از صداها، احساسات، عواطف و غیره را در خود دارد. کافی است یک متن خوب برای کسانی که می‌خواهید به آن‌ها لوح تقدیر هدیه کنید بنویسید، لذت خواندن این متن تا مدت‌ها همراه مخاطب شما خواهد بود و بعید نیست با هر بار دیدن لوح تقدیری، متن آن خوانده شود.

لوح تقدیر در معرض دید دیگران قرار دار

انسان ذاتا دوست دارد دیده شود، یکی از تمایلات فطری بشر دیده شدن است، بسیاری از انسان‌ها از اینکه دیگران نیز بدانند آن‌ها در طول زندگی خود چه کارهایی کرده و چه خدماتی را به انجام رسانده‌اند؛ احساس خوشنودی می‌کنند

لوح تقدیر موجب بالا بردن اعتبار افراد می‌شود

بیشتر مواقع وقتی به دفتر یک مدیر، معلم، استاد دانشگاه، مطب پزشک و غیره وارد می‌شوید؛ اولین چیزی که جلب توجه می‌کند لوح‌های تقدیر است، لوح تقدیر در حقیقت به نوعی قدرت اعتباربخشی دارد، وقتی یک لوح تقدیر روی دیوار مطب یک پزشک هست که مثلا به عنوان پزشک برتر سال 1397 انتخاب شده است، خیلی‌ها تمایل پیدا خواهند کرد که به این پزشک مراجعه کنند. حتی لوح‌های تقدیر برای کیفیت خوب یک رستوران، یک کافه، یک فروشگاه لوازم خانگی و غیره همه می‌تواند مایه اعتبار بخشی به آن واحد تجاری، حقوقی و حقیقی باشد.خاطره ساختن را فراموش نکنید

انسان‌ها تمایل به دیده شدن و مورد تحسین و تقدیر قرار گرفتن دارند، شاید ارزش مادی برخی چیزهایی که به افراد هدیه می‌دهید کم باشد اما بی‌شک ارزش معنوی آن چیز بالاست چون به عمر و خاطرات یک فرد پیوند می‌خورد، داشتن لوح تقدیر از برهه‌های زمانی مختلف، در سنین مختلف و در تجارب کاری متفاوت حس خوبی است و هیچ کس حاضر نیست نوشته‌ای را که بابت قدردانی از او تولید شده را دور بریزد و آن را فراموش کند.

کجا سفارش لوح تقدیر دهیم؟

شما برای سفارش لوح تقدیر در انواع مختلف آن می‌توانید حتی به صورت آنلاین از فروشگاه‌های مخصوص این کار استفاده کنید و با انتخاب مدل لوح تقدیر و متن مناسب برای افراد مختلف، بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید. از ترکیب چندین لغت با قطعاتی مادی، سال‌ها همراه کسانی باشید که می‌خواهید قدردان کار آن ها باشید. 

برای ثبت سفارش درسایت نوین تندیس لینک روبرو را کلیک کنید

به نوین‌تندیسی‌ها، امتیاز دهید... 🙂

میانگین امتیازات ۴ از ۵
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:)