درباره‌ما

نوین تندیس
ما یک تیم طراح و سازنده هدایای تبلیغاتی – تشریفاتی هستیم . اعم ازتندیس، لوح یادبود، مدال، بج و نشان سینه، پلاک های فلزی و آکریلیک، صندوق های پیشنهادات و انتقادات، استند های فروش و آرشیپل های آرایشی.نوین تندیس بیش از یک دهه است که در زمینه های ذکر شده فعالیت می کند. این موسسه در سال 1385 تاسیس شد. ما اکنون در مرکز شهر تهران و در خیابان شریعتی با داشتن یک آتلیه مجهز طراحی و دپارتمان های بازاریابی و فروش مشغول خدمت رسانی و اطلاع رسانی و مشاوره به هم وطنان گرامی هستیم.
نوین تندیس
نوین تندیس در سال 1393 به دلیل گسترش سطح تولید و همچنین ملاحظات محیط زیست اقدام به انتقال کارگاه به خارج شهر و تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی خاوران واقع در کیلومتر 20 بزرگراه امام رضا نمود که خوشبختانه و با استعانت پروردگار توانستیم به طور روز افزون به گسترش و تجهیز هرچه بهتر کارخانه اقدام نماییم و اکنون با در اختیار داشتن دستگاه های گوناگون و پیشرفته اعم از تنها لیزر تروتک اتریش (speedy 400) در ایران و دستگاه های سی ان سی و برش و پرداخت و همچنین امکان چاپ مستقیم با دستگاه های پیشرفته چاپ مستقیم  (uv printing) سطح بزرگی از توقعات مشتریان محترم را برآورده نماییم.
تیم تولید نوین تندیس متشکل از چندین گروه و زیر گروه کاری می باشد که با هماهنگی و همکاری مستمر اقدام به تولید محصولات با کیفیت و در سطح مطلوب مشتریان سخت پسند نوین تندیس را می نماید: تیم محصولات آکریلیک:در این گروه کاری تمام فرآیند های لازم در جهت تولید تمام محصولات پلکسی گلاس از برش و سی ان سی و لیزر گرفته تا ماشین کاری و پرداخت و مونتاژ انجام می گردد. تیم پلاک سازی: در این گروه کاری تمام فرآیند های ساخت پلاک های برنجی ازقبیل فیلم، کپی، اسید کاری، برش کاری و آبکاری پلاک های لوح های تقدیر و پلاک های برنزی تندیس های ترکیبی ساخته می شود.
تیم ساخت بج سینه: در این گروه که تعامل تنگاتنگی با گروه پلاک سازی دارد ، تمام مراحل تولید بج، از فیلم و کپی و اسید کاری و برش تا نصب سوزن و آبکاری انجام می شود. تیم نمونه سازی:در این گروه که اختصاصا برای ساخت نمونه های محصولات (قبل از تولید) تجهیز شده است.نمونه های محصولات قبل از تولید انبوه ساخته شده و برنامه ساخت و ایرادات تولید محصولات برطرف می گردد. تیم مدل سازی:در فرآیند ساخت مجسمه های برنزی نیاز به ساخت نمونه و قالب سه بعدی (3d) می باشد.که با دستگاه های پرینت سه بعدی نمونه قالب با جنس پلاستیک فشرده (ABS) ساخته می شود.
تیم ریخته گری:در این گروه پس از ساخت قالب و آماده سازی آن مجسمه ها با آلیاژ برنج یا مفرغ با درجه خلوص مناسب و در تیراژ مورد نیاز ریخته گری و تکثیر می شود. تیم واتر جت: در این قسمت فلزات تخت برنج از قطر3 میل به بالا با دستگاه واتر جت (برش با آب ) در اشکال و ابعاد گوناگون، بر طبق فایل، برش می خورد. تیم پرداخت فلزات: در این کار گروه، تمام محصولاتی که از قسمت ریخته گری و واتر جت آمده است؛ توسط استاد کاران ماهر ، ابتدا پلیسه گیری و سپس با نوار سنباده پرداخت می گردد. پس از پرداخت کاری و برای ایجاد جلا در محصول، گیلانس کاری، براق و آماده ارسال به آبکاری می شود .
تیم آبکاری مجسمه ها:آبکاری فرآیند پیچیده و بسیار تخصصی می باشد که نیاز به تبحر و تجربه فراوان دارد.بسیاری از مواقع پیش آمده که بر اثر یک اشتباه و بی تجربه بودن، تمام تندیس ها، لک شده و پس از این همه تلاش و در آخرین مرحله مجبور شده اند تا فرآیند تولید را دوباره طی کنند.بنابراین در اختیار داشتن یک تیم مجرب و تجهیزات مناسب، کیفیت و سرعت ارایه را بالا می برد. در این قسمت می توان از روکش های فلز همچون طلا، نیکل، مس، یا فورتک بهره برد. نکته قابل توجه دیگری که مشتریان محترم باید دقت کنند این است که در نمای آب طلا تقلب های فراوانی صورت می گیرد که در تفاوت رنگ و گذشت زمان آشکار می گردد.
تیم پتینه کاری:گاهی اوقات تندیس نیاز به نمایی غیر براق و در اصطلاح قدیمی و کهنه دارد تا قدمت و اصالت را به نمایش بگذارد . بنابراین پس از مرحله پرداخت که بدون گیلانس کاری می باشد ؛ ما مجسمه ها را با انواع اسید های مختلف و با تکنیک های خاص به رنگ های سبز، قهوه ای، آبی یا بسیاری از رنگ های دیگر پتینه می کنیم. تیم مونتاژ: کار گروه تخصصی مونتاژ که متشکل از پرسنل ماهر نوین تندیس می باشند؛ پس از پایان تمام مراحل ساخت؛ اجزای محصولات و هدایای تشریفاتی مختلف را با دقت و وسواس بالا و کاملا منطبق با طرح ارایه شده مونتاژ می کنند . تیم بازرسی و کنترل کیفیت: پس از مونتاژ کاری و تمیز کردن محصولات، تیم کنترل و بازرسی ، تک تک محصولات آماده را مورد بررسی و کنترل کیفی قرار می دهند و محصولاتی نظیر استند ها و آرشیپل ها را که دارای اجزای الکترونیکی و نوری هستند را زیر تست چند ساعته قرار داده و تمام اجزای مصرفی را آزمایش می کنند تا هیچگونه مشکلی در هنگام استفاده نداشته باشند.
تیم بسته بندی:در مرحله آخر تیم بسته بندی با انواع نایلون حباب دار و سلفون مخصوص بسته بندی و به فراخور هر محصول از مواد و لوازم مناسب استفاده می کنند تا طبق استاندارد نوین تندیس ، کمترین آسیب به محصولات متنوع این موسسه وارد گردد. ما هدایای  تخصصی و منحصر به فرد خود را با بالاترین استانداردهای کیفی، در کشورمان ایران طراحی و تولید می کنیم.  ما با سرمایه گذاری قابل توجه در آخرین تکنولوژی ها و ایجاد صدها طرح نوآورانه در هر سال، محصولات جدید و هیجان انگیز ویژه ای را ارائه می دهیم. مراحل پیچیده ای در تولید و در نوین تندیس انجام می شود؛ از جمله طراحی سه بعدی (3d design)، دو بعدی (2d design)، اسکن سه بعدی (3d scan)، نمونه سازی سریع (3d printing)، ماشینکاری سه بعدی (3d cnc)، برش واتر جت، ریخته گری برنز و مفرغ، پرداخت کاری، آبکاری (طلا ،نیکل،مس و غیره)، حکاکی و برش لیزر غیر فلزات، حکاکی و برش لیزر فلزات، چاپ دیجیتال مستقیم (flatbed uv )، خم آکریلیک، پلاک برنجی و مونتاژ تخصصی

نشانه های کسب و کار ما خلاقیت، کیفیت بالا و خدمات اختصاصی است...

با چنین سطح گسترده ای از فعالیت و تخصص ها در تولید و اجرای صدها سفارش در سال، باعث بروز بی نظمی های بسیاری در کار می شود؛پس ما باید مدیریت سازمانی منسجم و منظمی داشته باشیم تا بتوانیم با وجود خیل عظیمی از سفارشات، کنترل کامل کیفیت تولیداتمان را داشته با شیم.  همچنین بتوانیم انعطاف پذیری بالایی برای خدمت رسانی به مشتریان محترم ایجاد نماییم.ما همچنین در جهت حفظ محیط زیست سعی کرده ایم تا کمترین آسیب را به محیط اطرافمان وارد کنیم.از قبیل بازیافت مواد اولیه و ضایعات آکریلیک و همچنین استفاده از فیلتر های گازهای آلاینده لیزر.

نوین تندیس از کجا شروع شد:

خلاقیت و نوآوری ما
ما برای هر سفارش و یا هر محصول جدید به دنبال طرحی جدید هستیم و با استفاده از ابزار و متریال های مختلف و با استفاده از تکنولوژی های جدید سعی در ارایه طرحی ابتکاری و دست اول برای مشتریان ارجمند هستیم.این تنوع در طرح وگستردگی ایده های خلاق در نوین تندیس،  شما را در رسیدن به یک ایده و طرح ناب سریعتر و بیشتر کمک می کند.تندیس و هدایای ما جوایزی منحصر به فرد می باشند تا دریافت کنندگان به داشتن آنها افتخار کنند و سالها در معرض دید دیگران قرار بدهند.
هماهنگی و انسجام ما

در فرآیند تولید هدایا و مخصوصا تندیس نیاز به هماهنگی و نظم از ابتدای سفارش تا پایان آن است که باید تمام اجزای این مجموعه بزرگ با همدیگر به طور کامل تعامل مثبت داشته باشند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت سفارش شما مشتریان محترم را آماده کنند.

خوش قولی
همیشه مردم روی کسانی حساب می کنند که حرفشون حرف باشه.ما پس از این سال ها که در خدمت شما بوده ایم .می دانیم و به درک آن رسیده ایم که اگر هدیه ای مخصوصا از نوع سفارشی و اختصاصی آن، مثل تندیس یا لوح تقدیر، به زمان برگزاری همایش یا جشن نرسد؛ تمام زحمات برگزار کننده به هدر می رود. پس این فرض را بر خود واجب می کنیم که هر اتفاق غیر مترقبه ای هم که برای کار پیش آمد ؛باید سر موقع به مشتری تحویل داده شود. بارها و بارها پیش آمده که پرسنل زحمت کش نوین تندیس تا پاسی از شب مشغول آماده کردن سفارشات بوده اند تا مبادا پیش مشتری بد قول شویم و خوشبختانه تا به حال توانسته ایم ؛اگر حرفی زدیم ،روی حرفمان بمانیم.
چالش برانگیزی ما
هدایای سفارشی تخصص ماست ولی گاهی اوقات و در مواردی خاص، مشتریان محترم ما را به چالش می کشند و از ما چیزی را می خواهند که تا بحال انجام نداده ایم و حتی شاید تکنیک ساخت آن را نیز تابحال امتحان نکرده باشیم. ما در اینگونه مواقع به مبارزه با چالش به وجود آمده دعوت شده ایم و تمام سعی خود را می کنیم که از این امتحان سربلند بیرون بیاییم و این چالش هاست که ما را رفته رفته در کارمان پیش می برد و توانایی و علم ما در این امتحانات افزوده می شود. نوین تندیس بر خلاف بسیاری از همکاران محترم از دست و پنجه نرم کردن با شرایط غیر مترقبه ابایی ندارد؛ ولی در کاری که تخصص ندارد وارد نمی شود.
فضای کاری دوستانه ما
نوین تندیس  چه در دپارتمان های اداری از طراحی و مشاوره گرفته تا بازاریابی و انبار و فروش و چه در محیط کارخانه همیشه اصل را ایجاد محیط دوستانه در کار و تعامل بین تمام افراد در رسیدن به بهترین نتیجه قرار داده است.در چنین محیطی است که پرسنل می توانند خود را جدای از قوانین خشک کارفرما و کارمند ببینند و آزادانه در جهت رشد و تعالی شرکت اظهار نظر کنند.حتی در سطوح پایین دست شرکت نیز می توان از ایده و نظرات افرد در حیطه کاری خود بهترین استفاده را نمود.ما در نوین تندیس سعی می کنیم تا شادابی و نشاط خود را از دست ندهیم و حتی در مواقع فشار کار روحیه خود را در سطح مطلوب حفظ نماییم.
تخصص ما
هر موسسه موفق، در جهت رسیدن به اهداف خود و انجام تعهدات خود، سعی می کند که شرایط و امکاناتش را در راه رسیدن به بهترین کیفیت در آن زمینه کاری به روز کند؛ تا ازگردونه رقابت و فروش عقب نماند.نوین تندیس پای را فراتر از این نهاده است و پس از فراهم آوردن زیر بنای تکنیکی و تجهیزات به روز و پیشرفته همواره بر آن بوده است تا از نیروهای متخصص و متعهد در کار خود استفاده کند و از پیمانکاران زبده و ماهر در فن، برای بوجود آوردن یک مجموعه قدرتمند بهره بگیرد. تخصص فقط به ادعا نیست، ما در هدایای تبلیغاتی و تشریفاتی متخصصیم.