لوح تقدیر ، لوح یادبود و سفارش ساخت لوح تقدیر

در دنیای امروز که تمام روابط انسانی دیجیتالی شده است؛ بدست آوردن محبت دیگران امری مشکل به نظر می آید. مردم همیشه دنبال راه های جدید برای تقدیر از طرف مقابلشان هستند؛ خواه که آن شخص نزدیکترین فرد به ایشان  باشد یا اینکه شخصی غریبه ولی قابل تقدیر .

ما همواره برای تقدیر از دیگران به دنبال هدیه ای می رویم که هم خوش آیند طرف مقابلمان قرار گیرد و هم بیانگر احساسات و منظورمان از آن اقدام باشد .

در بسیاری از موارد می توان با یک متن زیبا در یک تقدیر نامه منظور خود از آن هدیه را بیان کنیم و چه بهتر که آن تقدیرنامه خود درقالب هدیه ای گرانبها باشد تا همواره پیش روی آن شخص روی ویترین خانه یا محل کار قرار بگیرد و هر زمان با دیدن و خواندن آن به یاد ما بیافتد.

لوح تقدیر کاربرد های فراوانی دارد گاهی در مراسم عروسی از طرف داماد و به رسم آن پیوند مبارک به عروس داده می شود و گاهی رییسی از کارمندش برای سالها خدمت خالصانه تقدیر می کند.

لوح تقدیر و فواید ساخت لوح تقدیر

لوح تقدیر با اسامی دیگری هم عنوان می شود از قبیل لوح یادبود، تقدیر نامه، لوح سپاس و سپاسنامه که جدای از نامگذاری بیانگر تقدیر و تشکر از افراد می باشد.

لوح تقدیر در جشنواره ها و همایش های علمی به عنوان یک گواهینامه نیز به کار می رود و اشخاص و شرکت هایی که آن لوح تقدیر را دریافت دارند؛ دارای رتبه و رده بالاتری نسبت به دیگر افراد و موسسات همکار خود خواهند شد و اعتبار بالاتری پیدا می کنند.

لوح تقدیر - ساخت لوح تقدیر - نوین تندیس - سفارش لوح تقدیر

انواع لوح تقدیر ولوح یادبود

بیش از ده سال تجربه ساخت لوح تقدیر  به ما این قدرت را داده است تا بتوانیم با کیفیت و دقت مثال زدنی لوح تقدیرهایی با انواع و اشکال مختلف تولید کنیم . 

  1. لوح تقدیر جعبه ای : در اینگونه از لوح ها متن به صورت یک پلاک از جنس فلز، لمینیت، چوب یا چرم درون جعبه ای با روکش جیر، چرم یا گالینکور قرار می گیرد و متن مورد نظر به صورت کاملا اختصاصی بر روی پلاک ها حکاکی یا اسید کاری می شود. البته نوین تندیس برای مواقعی که مشتریان محترم نیاز به لوح تقدیری با کیفیت و زیبایی متمایز باشند برای ایشان لوح های تقدیر چوبی نفیس را پیشنهاد می کند که کاملا از جنس چوب بوده و با رنگ و پلی استر در دورنگ قهوه ای و زرشکی رنگ آمیزی شده است و قابلیت نصب پلاک های فوق را دارد ولی ما به جهت نفیس تر کردن آن از پلاک های برنجی با روکش طلا استفاده می کنیم.

جعبه های لوح تقدیر در ابعاد متفاوتی ساخته می شود؛ اما متداول ترین آنها در ابعاد 25*35 سانتیمتر و 20*25 سانتیمتر و 15*20 سانتیمتر می باشد که ابعاد پلاک داخلی آنها A4 ،A5، A6 می باشد.

  1. لوح تندیس : لوح تندیس تلفیقی از یک تندیس زیبا همرا با متن تقدیرنامه می باشد .در کنار متن از یک طرح گرافیکی برای زیباتر شدن لوح و همچنین القای مفهومی خاص استفاده می شود و برای مشتریانی ساخته می شود که خواستار ارایه متنی جهت تقدیر همراه با نمادی از آن جشنواره و یا همایش هستند .

البته لوح تندیس ها به جهت وجود متن طولانی در آنها قابلیت القای مفهوم مانند تندیس را ندارند؛ ولی زیبایی خاص خود را دارا هستند.

  1. لوح کتابی (گالینکور): لوح کتابی که بیشتر به تقدیرنامه معروف است ؛ بسیار در سازمان ها و مراکز آموزشی استفاده می شود؛ در لوح های کتابی متن بر روی کاغذ چاپ شده و درون یک جلد صحافی شده از جنس های گالینکور، جیر، چرم و یا کاغذ لمینیت با چاپی اختصاصی صحافی می شود.

در مواردی به دلیل فاخر شدن تقدیر نامه از پلاک های لمینیت یا مولتی استایلن با حکاکی لیزری درون آنها استفاده می شود.

جهت آشنایی بیشتر با طرح ها و گرفتن ایده  و سفارش لوح تقدیر می توانید به گالری تصاویر و نمونه کارهای سایت نوین تندیس مراجعه نمایید.